Neler Yeni

pc iyi ama takılıyor reset atınca düzeliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammet yılmaz
sa beyler benim pc ekrankartı rx6600 işlemci ryzen 5 5500 16 ram ssd 512gb ama bazen pc den cızrtılı ses geliyor ve takılıyor reset attığımdada düzeliyor bu sorunun çözümü var mı

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
cagari
ekran kartının tam modelini yazarmısın örneğin sapphire mi asus mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

birde psu'n kaç watt onudaa yazarsan sevinirim

Dejour

80+ Bronze
PSU Markası nedir ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammet yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Everest

Everest X-RACER PEAK RGB 4 Fanlı 600 W ATX Oyuncu Kasası​

psu kasanın psu su

cagari

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
cagari
biraz geç cevap verdim sınav haftam vardı bitti allaha şükür büyük ihtimal sorun ekran kartında merdiven altı marka bi ekran kartı almışsın asrock hiç duymadım açıkcası böyle değerli özellikle bilgisayar parçalarında dandiğe kaçılmamalı kesinlikle birde işlemcini eğer aldıysan işlemci soğutucunu termal macunu düzgün sürdünmü yaz

başka konuya attığın fotoğrafa baktım ram ve m.2 yide dandiğe kaçmışsın böyle sistem toplanmazki neyse sağlık olsun bulunur bi çözümü hele sen bana istediklerimi yaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muhammet yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biraz geç cevap verdim sınav haftam vardı bitti allaha şükür büyük ihtimal sorun ekran kartında merdiven altı marka bi ekran kartı almışsın asrock hiç duymadım açıkcası böyle değerli özellikle bilgisayar parçalarında dandiğe kaçılmamalı kesinlikle birde işlemcini eğer aldıysan işlemci soğutucunu termal macunu düzgün sürdünmü yaz

başka konuya attığın fotoğrafa baktım ram ve m.2 yide dandiğe kaçmışsın böyle sistem toplanmazki neyse sağlık olsun bulunur bi çözümü hele sen bana istediklerimi yaz
merhaba öncelikle asrock markasının iyi olduğunu biliyorum ve ben bu ekran kartını iade ettim yenisindede aynı sorun çıktı ek olarak ses ramden gelmiyor ssd tarafından geliyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
975,259
Üyeler
154,207
Son üye
dorje06