Neler Yeni

Pc kapanma sorunu bilenler yardim LUTFEN

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Selçuk Bulut
Merhaba arkadaslar cok sacma bir sorun yasiyorum belki aranizda bunu yasayan olmustur.
Epic games deki mega satistan Assasin's Creed Valhalla ve Immortal's Fenxy Rising aldim bu 2 oyunu da oynamak istedigimde once Ubisoft connecte yonlendiriyor ve Ubisofttan oyunu actigimda ise PC direk kendinni kapatiyor. Restart atma yeniden baslatma siyah mavi ekran falan degil direk kapatiyor. Cozum konusunda bilgisi olan varmi ?
Sistem Ozelliklerim
Ryzen 9 5900x
16 gb 3600 mhz ram
rtx 3090 ekran karti
msi mpg gaming edge x570 anakart
750 watt evga supervova 80+gold PSU
nzxt 280 mm sivi sogutma
corsair 5000x kasa
PSU zayif gelebilir diye daha dusuk bir ekran karti ile de denedim ama ayni sorun devam ediyor. LUTFEN YARDIMLARINIZI BEKLEMEKTEYIM

berkay SİCİMLİ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,700
İsim
BERKAY SİCİMLİ
Merhaba arkadaslar cok sacma bir sorun yasiyorum belki aranizda bunu yasayan olmustur.
Epic games deki mega satistan Assasin's Creed Valhalla ve Immortal's Fenxy Rising aldim bu 2 oyunu da oynamak istedigimde once Ubisoft connecte yonlendiriyor ve Ubisofttan oyunu actigimda ise PC direk kendinni kapatiyor. Restart atma yeniden baslatma siyah mavi ekran falan degil direk kapatiyor. Cozum konusunda bilgisi olan varmi ?
Sistem Ozelliklerim
Ryzen 9 5900x
16 gb 3600 mhz ram
rtx 3090 ekran karti
msi mpg gaming edge x570 anakart
750 watt evga supervova 80+gold PSU
nzxt 280 mm sivi sogutma
corsair 5000x kasa
PSU zayif gelebilir diye daha dusuk bir ekran karti ile de denedim ama ayni sorun devam ediyor. LUTFEN YARDIMLARINIZI BEKLEMEKTEYIM
valla cok kötü bir sorunmus bilmiyorum inş bilen birisi cıkar

Top Bottom