Neler Yeni

pc kolik güvenlimi sağlıklımı

fatihx39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Giray
Bütçe
24.00
pckolik.com adlı site bilgisayarlar aşırı ucuz site güvenlimi ileride vln sıkıntı çıkmasın biraz araştırdım kimine 1 ayda göndermiş vln gönül rahatlı ile pckoliksitesinden bişey alabilirmiyim
bi sıkıntı çıkarmı gelme konusunda veyhata dolandırıcı tarzında gooaglede fazla bilgi bulamadım site hakkında

fatihx39

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih Giray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Site güvenilir
kanka peki gooaglede şikayet var kısımına yazılanlar olurmu hazır sistem alıcam işlemciyi değişk göndermişler ulaşılamıyor vln vistan diyolar 1 ayda geldi diyolar böyle şeyler yaşarmıyım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kanka peki gooaglede şikayet var kısımına yazılanlar olurmu hazır sistem alıcam işlemciyi değişk göndermişler ulaşılamıyor vln vistan diyolar 1 ayda geldi diyolar böyle şeyler yaşarmıyım
Şans işi ama yaşayacağını düşünmüyorum şikayetvar sayfalarına bakarsak alışveriş yapacak adam akıllı site yok zaten siz sistem hakkında açılmış bir konu varsa oraya göz atın belki daha iyi alternatifleri vardır ona göre karar verirsiniz öyle aşırı ucuz bir sistemde değil zaten piyasaya göre f/p o kadar daha iyileri gelir bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce dün açılan konuya baktım güzel sistem alternatif olarak bir şey öneren olmamış birisi güç kaynağını 750w 80+ gold bir modelle değiştirmiş madem alıyorum temiz olsun derseniz sizde aynısını yapın hayırlı olsun

Son düzenleme:
Top Bottom