Neler Yeni

Mavi Ekran PC KONUSUNDA YARDIM YENİ ÇALIŞMIYOR

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Fırat Cakar
Merhabalar,

Kasa yeni geldi kurdum ekran kartını taktım çalıştırdım ilk çalıştırdığımda ekran kartı pervaneleri dönüyordu ve mouse ışığı yanıyordu ama monitör çalışmıyordu sinyal yok hatası veriyor şimdi hem monitör çalışmıyor hemde ekran kartının pervmesi dönmüyor be mousenin ışığı yanmıyor YARDIM EDİN LÜTFEN

RoyPien09

80+ Bronze
Ekran kartını farkı giriş ile bağlayın monitör monitör ayarlarında giriş ayarları varsa ordan bakabilirsin ekran kartı konusuna gelince ekran kartın ne bilemiyorum ama yeni ekran kartıysa 55 derece olmadığı sürece pervaneler çalışmaz ne zaman ısınır o zaman devreye girer

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Fırat Cakar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekran kartını farkı giriş ile bağlayın monitör monitör ayarlarında giriş ayarları varsa ordan bakabilirsin ekran kartı konusuna gelince ekran kartın ne bilemiyorum ama yeni ekran kartıysa 55 derece olmadığı sürece pervaneler çalışmaz ne zaman ısınır o zaman devreye girer
olmuyor ekranda sinyal yok diyip beklemem modu diyor sonra
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve mousenin ışığı yanıyordu çalışırken oda yanmıyor anlamadım ne oldu

Top Bottom