Neler Yeni

pc mi laptop mu ve dahası

zaxdben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
barış gürkan
Merhaba oyun oynamak bir sistem alıcam aslında laptop tercih etmek istiyorum ama çevremdeki insanların laptopları 2 bilemedin 3 yıl sonra bozuluyor ve bilgisayarlara kötü bakmıyolar,benim emektar masaüstü neredeyse 10 yıl olucak bikaç kez ufak sıkıntı vermesine rağmen takır tukur çalışıyor lolu felan gayet rahat oynuyorum.Taşıması zor olucak evet ama aynı fiyata daha iyi bir performans almak istiyorum hazır pc alıcam çünkü kuramam yurtdışında yaşıyorum şuanlık ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim bir tane bulduğum ve beğendiğim masaüstününde linkini buraya bırakıyorum iyi forumlar :)

https://www.mediamarkt.de/de/product/_ankermann-pc-office-work-v2-windows-11-pro-gam-95944880.html

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,289
İsim
Mehmet Aslan
Merhaba oyun oynamak bir sistem alıcam aslında laptop tercih etmek istiyorum ama çevremdeki insanların laptopları 2 bilemedin 3 yıl sonra bozuluyor ve bilgisayarlara kötü bakmıyolar,benim emektar masaüstü neredeyse 10 yıl olucak bikaç kez ufak sıkıntı vermesine rağmen takır tukur çalışıyor lolu felan gayet rahat oynuyorum.Taşıması zor olucak evet ama aynı fiyata daha iyi bir performans almak istiyorum hazır pc alıcam çünkü kuramam yurtdışında yaşıyorum şuanlık ne yapmalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim bir tane bulduğum ve beğendiğim masaüstününde linkini buraya bırakıyorum iyi forumlar :)

https://www.mediamarkt.de/de/product/_ankermann-pc-office-work-v2-windows-11-pro-gam-95944880.html
bu sizin kullanım senaryonuza bağlı. Bilgisayarla ilgili ve haraketli bir işiniz varsa lapotop , ev iş yapıyorsanız çok seyahat etmiyorsanız ve laptop taşımasınız sevmiyorsanız masaüstü :D

zaxdben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
barış gürkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kafam biraz karışık 1000 euro civarında bir bütçem var güzel bir omen laptop buldum fakat türkiyeden bir arkadaşım almıştı gözü gibi baktı çocuk 2 ay sonra fanlar bozuldu bu tarz durumlar beni acayip soğutuyor bir alayım pir alayım kafasındayım

Golf 4 R32

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Meliodas Sama
iş okul = laptop
oyun render = masaüstü

benden herkese tavsiye bu ilişkiden çıkmayın.Oyun da oynarım iş de yaparım okulda kullanırım diye güçlü bir laptop almuş biri olarak keşke daha az para verip ayrı ayrı masaüstü ve laptop alsaydım diyorum.Oyun perfonmansı atıyorum 50K lık laptop aldın masaüstü 20Kya aldığın pcyle aynı perfonmansı verecek tek + sı taşınabilir olması olacak bu yüzden kesinlikle sadece oyun oynıcaksan masaüstü al ama iş ve okul için de kullanıcam diyosan bütçeyi bölüp ayriyetten laptop da al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,020
Üyeler
140,749
Son üye
mamih
Top Bottom