Neler Yeni

Çözüldü✓ PC mühendisliği için bilgisayar alacağım. Bu bilgisayar sizce nasıl?

Dušan Tadić

80+ Silver
Laptoplar hakkında pek bilgi sahibi değilim ama Excalibur ve Monster'dan şikayetçi olan çok insan gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Furkan Emre Yılmaz
Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize önerilerinizi dikkate alacağım. :blobdance::blobdance:

Reav

80+ Silver

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Ahmet Yıldırım
Teşekkür ederim arkadaşlar hepinize önerilerinizi dikkate alacağım. :blobdance::blobdance:
Sayın arkadaşım forumlarda bir karara varmak çok zor. Bilen bilmeyen herkes konuşur. Ben bilgisayar mühendisliği okuyorum daha bölüme geçmedim hazırlık okudum arkadaşlarımın çoğunda oyun bilgisayarı var. Dikkat edeceğin şeyler en az 512gb bir ssd olsun kesinlikle 16 gb ram olsun. Bazı markaların laptopları kronik sorunlu onlara dikkat et. Şarj konusunda oyun laptopları pek iyi değil ister performans modunda çalışsın ister normal her türlü en fazla 1.5 - 2 saat dayanır. Macbook güzel bir seçenek hafif, şarj uzun gidiyor ama maliyetli ve kısıtlayıcı. Oyun oynama gibi bir planın varsa macbook alman bir işine yaramaz. Bazı üniversitelerde her masada priz olabiliyor. Ortalama bir bilgisayar da işini görür haberin olsun.

Top Bottom