Neler Yeni

pc ne yapsam açılmıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mustafa özbeger
selam arkadaşlar geçen gün sistemim hafif hafif takıldığı için içini açıp sadece ramlerin yerini değiştirdim, ondan sonra ne olduysa sistem hiçbirsekilde açılmadı, tekrar ramlerin yerini değiştirdim yine açılmadı çıkarttım en baştan topladım uzay montaj, kısa devre vs hersekilde çalıştırmayı denedim yok çalışmıyor.ertesi gün anakart ve psuyu garantiye yolladım ikiside sorun yok diye geri geldi tekrar taktım yine çalışmadı. bugün PC tamircisine götürdüm adam 1 saat kurcaladı etti o da bulamadı sorunu , dedi pcyi bırak ben 3 4 saate bakarım bulurum sorunu ,neyse bıraktım adam aradı beni 3 saat sonra dedi ram slotlarinin 1 tanesinde sorun var dedi ondan çalışmıyormus aldım kasayı eve getirdim çalışan slota ram takip çalıştırmayı denedim yok yine çalışmıyor 😂 ne yapmamı tavsiye edersiniz anakarti tekrar garantiye yollamayı düşünüyorum, bu arada psuyu takınca anakartin ışıkları yanıyor usb portunun ve ethernet portunun ,anakartta güç geliyor yani

Tejaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Teja
Ben de aynı şekilde oldu kesin f paneli yanlış taktın arat adamakılı en az 200 yorumlu bir bilgisayarcıya götür
Mesaj otomatik birleştirildi:

Git aklında kalmadın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,255
Üyeler
146,672
Son üye
balici
Top Bottom