Neler Yeni

PC satıp PS5 almak mantıklı mı?

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Hocam PlayStation4 PRO 4K. Ama gerçek 4K değil bunu biliyoruz. Upscale ederek görüntüyü 4K veriyor. Ben kullandım çünkü biliyorum. Ama PlayStation5 tamamen gerçek bir 4K ve Upscale ederek 8K.

Şimdi benim sorum oyunları gerçek 4K olarak mı oynamış olacağım?
Evet gerçek 4K olacak

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İmza da yazdığım sisteme sahibim. Dijital sürüm PS5 var mı bilmiyorum ama onu almak istiyorum daha ucuz olduğu için. Ayrıca evimde 4K televizyonda var. Bütün bunları göze alarak böyle bir değişim yapsam mantıklı olur mu?
bir oyuna 700tl vereceksen al

4bdex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
511
İsim
Abdullah Berat Ağyazı
İmza da yazdığım sisteme sahibim. Dijital sürüm PS5 var mı bilmiyorum ama onu almak istiyorum daha ucuz olduğu için. Ayrıca evimde 4K televizyonda var. Bütün bunları göze alarak böyle bir değişim yapsam mantıklı olur mu?
alınabilir ama yapacakların daha kısıtlı olur pc ye göre

2023'e Kadar Yokum

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,494
İsim
Melih
İlgilendiği Kategoriler
Konu Dışı, Müzik
bu sana bağlı bir şey. yüksek kalitede oynamak ve yatarak yayılarak oynamak istiyorsan ps5 al. ama 4k çok önemli değilse sandalyede oturarak da oynarsan pc kalsın

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ben öyle yaptım, bence mantıklı. Oynadığın oyunlara da bağlı biraz. Exclusive oyunları da oynamış olursun. 4K televizyonun da varmış, karar senin artık.

NxOnSLyr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Melihcan
PS5'de sadece oyun oynayabilirsin. Eğer yedekte kullanabileceğin bir bilgisayarın varsa neden olmasın.

ERDİ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
ERDİ ÖZGÖR
Ben öyle yaptım, bence mantıklı. Oynadığın oyunlara da bağlı biraz. Exclusive oyunları da oynamış olursun. 4K televizyonun da varmış, karar senin artık.
Hocam görüntüde artma kalite hissettin mi

snowfoxstache

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,035
İsim
mert
bana göre PS alınmasının tek sebebi exclusive oyunlar yani o tarz oyunları oynamıyorsan alma diğer şekilde alabilirsin.

arkansas

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Hocam görüntüde artma kalite hissettin mi
PS5'im daha gelmedi ama sorunun cevabı çok basit. Tabii ki var, 4K çözünürlük 1440P ve 1080P'ye göre daha net.

DarkLegion3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Eren Akgül
Konsol oyunlarına 600 800 tl verebileceksen alabilirsin ama unutma bilgisayarda konsoldakinden daha özgürsün

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,035
İsim
Burak
mantıklı olabilir ama oyun fiyatları FİYUUUUUU

Top Bottom