Neler Yeni

Pc Topluyorum

Elipveres

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
AYKUT ÇAKAN
Kanka inan bana o kasa mükemmel ötesi bir kasa inanılmaz sıradışı bir kasa istediğin gibi modifiye edebileceğin türkiye de de eşi benzeri olmayan bir kasa
Konu sahibi sövecek birazdan adam farkında zaten zararın neresinden dönsem kâr kafasında niye darlıyorsunuz 4 sayfa olmuş yazılan tek şey o 3060 olmamış cart curt... Bi salın olm ya
Konu sahibi sövecek birazdan adam farkında zaten zararın neresinden dönsem kâr kafasında niye darlıyorsunuz 4 sayfa olmuş yazılan tek şey o 3060 olmamış cart curt... Bi salın olm ya
Konuyu kitleyip temiz yeni bir konu açacağım bu sefer bana yansıyan fiyat ve ürünleri tek tek detaylı aldığım fiyatlarla yayınlayacağım. İnsanlar okumadan direk 80k görüp linçlediler. Ülkemizin şuan ki fiyatına göre ekleme yaptım. Yok o fiyata 4070 ekran kartı alınır falan filan diye çok yorum geldi. Sanki ben bilmiyorum neyi ne alacağımı. Üşenmeyip hangi ürünü ne kadara aldığımı yazacağım bakalım bu sefer de eleştiri mi yiyeceğim, övülecek miyim hocam. Teşekkürler yorumlarınız için

ZiyaB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
Ziya Baykan
Orasını ben bilemem. Kazık mı kazık. Almadan önce konu açsaydı kralını toplardım.
Tamam birader en sistem toplayıcı sensin adam kendini daha nasıl ifade etmeli acaba

freygasm

80+ Gold
kanka aşağıda bazı arkadaşlar yorum yapmış o paraya 4090 toplayacaklarmış kendileri sistem kralı oldukları için :D onlara çok takılma bu tip parazitler her yerde var adam 4090 ekran kartı koyacak gidecek 1000 liralık bi anakart koyacak ondan sonra sistem dizdim diyecek ondan sonra otur izle darboğaz neymiş :D
Öyle miymiş :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Azaklı
Arkadaşlar adamın sorularına cevap verin gereksiz yorum arıyor olsa forumda soru sormazdı zaten :d

Dexes

80+ Bronze
3060. Komik duruyor :/
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka aşağıda bazı arkadaşlar yorum yapmış o paraya 4090 toplayacaklarmış kendileri sistem kralı oldukları için :D onlara çok takılma bu tip parazitler her yerde var adam 4090 ekran kartı koyacak gidecek 1000 liralık bi anakart koyacak ondan sonra sistem dizdim diyecek ondan sonra otur izle darboğaz neymiş :D

Anakart ile darboğaz. Tamam kankam.

Masked Sniper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Yusuf Arda Çiftçi
Hayırlı olsun kanka. Masallah güzel sistem

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri