Neler Yeni

PC yükseltme mi yoksa telefon mu?

crabman

80+
Selamlar. Şu anki masaüstü bilgisayarım incehesapda ki Zodiak Silver sistemi. Önümüzdeki yaz S24+ almayı düşünüyordum ama aklıma başka fikirler girdi.

Şu an 2 seçenek arasında muallakta kaldım:
ya S24+ alacağım yada sistemime ekipman ve iç donanım olarak güzel bir güncelleme yapacağım

Donanım ve ekipman güncellemesi yaparsam Ryzen 5 7600 , ikinci bir m2 ssd, 2. monitör, kulaklık, mouse, anakart, kasa, ram, masa, mouse pad, soğutucu vs. bir sürü ıvır zıvır almalıyım. bunlar toplamda 40k civarı ediyor. Birde üstüne S24+ eklenince 80K ya kadar çıkıyor. Benim verebileceğim para maksümum 60k falan.

Ana soru şu: Siz olsanız bu güncellemeleri mi yapardınız yoksa S24+ alıp güncellemeleri seneye mi ertelerdiniz?

hekrar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Said
Şuan hangi telefonu kullanıyorsun

yufuscuk

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,343
İsim
YUSUF BAĞRIYANIK
Nothing Phone 1 kullanıyorum.
Eğer telefonun işini görüyorsa bence gerek yok telefon almaya 40k ile pc masraflarını yaparsın ardından kalan 20k'nın üzerine biriktirmeye devam edersin telefonunun artık seni götürmediği yerde güzel bir telefonunu alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve şunu da ekleyeyim 40k'ya sıfır RTX4070 sistem var şuan elindeki parayla sıfır kasa pc alıp şuanki pc'ni satıp ekipman alabilirsin o parayla buda bir fikir olabilir sana

Top Bottom