Neler Yeni

🔥 PCH F7 12400F RTX3060 13999TL 🔥 STOK BİTTİ

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Kargo numaraları çıkalı 5 gün oluyor. Paso sallıyorlar bişeyler. Bana 18.00 da verilecek dedi yine verilmedi.
Benim acelem yok zatende pcyi kuracağım masada kargoda. Ama acelesi olanlar için sinir bozucu. Siz aradınız mı ne diyorlar?

Owlore

80+
Vatanı aradım gençler hiçbir ürün kargoda değil daha yeni veriyorlar. Kargo numaraları çıkmış bugün kargoya vericeklermiş bende dedim neden bu kadar uzun sürdü diye felan fistan salladı birşeyler.
Hocam mesaj 18.15 civarı yazmışsınız vatanla konuşmayı ne zaman yaptınız bilmiyorum ama ben de e ticarette çalışıyorum kargo firmalarına kargo götürdüğümüz zaman 5ten sonra insiyatife göre alıyorlardı rica edersek falan yani büyük ihtimal bugün de kargoya verilmez gibime geliyor kolay gelsinde sistem farklı mıdır anlaşmaları var mıdır bilmem ama büyük ihtimal yarın kargoya verilir cuma günü alırız gibime geliyor 2 haftada geçiyor yani sistem elimize üzücü cidden

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Hem instagramdan hem de whatsappdan yazmıştım bugün iki yerden de aynı cevap geldi bugün kargoya verilcektir dediler ama yine verilmedi.

YusuF.68

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
Yusuf İslam
Ben alamıyorum ben yurtiçi kargoyla gelsin istedim cumartesi kargo firmasına geldi ben gittim ordam kendim aldım

KrofeSSional

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Kerem Taşdemir
Kargoyla ilgili çoğu kişi sorun yaşamış sanırsam. Ben pazar günü sipariş ettim 6 gün sonra cumartesi günü öğlen vaktinde kargoya verilmiş zeytinburnu şubesinden. Pazar günü kapalı olduğu için gelmedi pazartesi günü sabah 9.00 da yurtiçi kargoyu arayıp elden teslim alacağım dedim ve gidip aldım.

BARAN_33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
ahmet
Kargoyla ilgili çoğu kişi sorun yaşamış sanırsam. Ben pazar günü sipariş ettim 6 gün sonra cumartesi günü öğlen vaktinde kargoya verilmiş zeytinburnu şubesinden. Pazar günü kapalı olduğu için gelmedi pazartesi günü sabah 9.00 da yurtiçi kargoyu arayıp elden teslim alacağım dedim ve gidip aldım.
ya o kadar aptallar ki benim vatandaki adresim doğru yazıldığı halde yaşadığım yerin 1 saat uzağındaki başka bir ilçeye göndermişler ve ben merkezde yaşıyorum yani çok alakasız bir yere gitmiş. sabahtan beri yurtiçi kargoyla ugrasıyorum. sonunda hallettim bugün gelecek olan kargo malesef yarına kaldı.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Hocam mesaj 18.15 civarı yazmışsınız vatanla konuşmayı ne zaman yaptınız bilmiyorum ama ben de e ticarette çalışıyorum kargo firmalarına kargo götürdüğümüz zaman 5ten sonra insiyatife göre alıyorlardı rica edersek falan yani büyük ihtimal bugün de kargoya verilmez gibime geliyor kolay gelsinde sistem farklı mıdır anlaşmaları var mıdır bilmem ama büyük ihtimal yarın kargoya verilir cuma günü alırız gibime geliyor 2 haftada geçiyor yani sistem elimize üzücü cidden
4 5 gibi aradım

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Sallıyorlar ben sözlerine inanmıyorum artık. Sipariş iptaline gideceğim
Ben bu fiyata bu parça kalitesi ve 1tb ssd olduğu için sabırlıyım zaten yoksa bende ederdim herhalde.

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Ben bu fiyata bu parça kalitesi ve 1tb ssd olduğu için sabırlıyım zaten yoksa bende ederdim herhalde.
Şuan tekrar arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kolaygelsin firmasına atıyorlar suçu sanırım. Konuştum ve dediler ki yoğunluktan dolayı bekletiliyor, kargo firması gelip teslim alması gerekiyor dediler. Yarın gün içi teslim alırlar vs diyorlarda inanamıyorum artık.

Bana söylediler ki ekran kartı takılı gelmemesi lazım kameralı ortamda hazırlanıyor sistemler öyle bir şey varsa mağduriyetiniz giderilir diyor.

Son düzenleme:

Owlore

80+
Şuan tekrar arıyorum

Kolaygelsin firmasına atıyorlar suçu sanırım. Konuştum ve dediler ki yoğunluktan dolayı bekletiliyor, kargo firması gelip teslim alması gerekiyor dediler. Yarın gün içi teslim alırlar vs diyorlarda inanamıyorum artık.

Bana söylediler ki ekran kartı takılı gelmemesi lazım kameralı ortamda hazırlanıyor sistemler öyle bir şey varsa mağduriyetiniz giderilir diyor.
Bugün kolaygelsini aradığımda sistem güncelleniyor dedi, bir süre sonra çalıştığım yere kolaygelsinden paket bıraktılar onlara sordum ne zaman biter falan diye yarım saate falan dene dedi yarım saate denedim bu sefer takip çalışıyordu lakin teslim edilmemiş kargoya. Vatan kolaygelsinden gelip almaları lazım gelip almıyor diyor kolaygelsin gidiyoruz vermiyorlar diyor nasıl iş anlamadım gitti :D bir de konudan bağımsız masa olarak ne aldınız hocam @Entilus

Entilus

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Entilus
Bugün kolaygelsini aradığımda sistem güncelleniyor dedi, bir süre sonra çalıştığım yere kolaygelsinden paket bıraktılar onlara sordum ne zaman biter falan diye yarım saate falan dene dedi yarım saate denedim bu sefer takip çalışıyordu lakin teslim edilmemiş kargoya. Vatan kolaygelsinden gelip almaları lazım gelip almıyor diyor kolaygelsin gidiyoruz vermiyorlar diyor nasıl iş anlamadım gitti :D bir de konudan bağımsız masa olarak ne aldınız hocam @Entilus

838 TL'ye aldım kod ile. Seçimden önce satışa kapattılar değişik bir şekilde 🤷‍♂️

Top Bottom