Neler Yeni

Pch goat V2 hakkında düşünceleriniz

Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Selamünaleyküm. Dostlar biliyorsunuz ki PC hocası yeni bir hazır sistem çıkardı ve stoklar 30DK-45dk içinde tükendi. Benim ihtiyacım yok, ama olanları düşünemiyorum. Resimleri ekliyorum bunlar böyle sayfa sayfa gidiyor, yorumu size kalmış bu şerefsizlik(çok afedersiniz) değildir de nedir?

Ekler

• Alışveriş __ Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da ve diğer 2 sayfa - Kişi 1 - Microsof...png
    Alışveriş __ Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da ve diğer 2 sayfa - Kişi 1 - Microsof...png
    314.5 KB · Hit: 248
  • Alışveriş __ Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da ve diğer 2 sayfa - Kişi 1 - Microsof...png
    Alışveriş __ Sıfır, İkinci El Ürünlerle sahibinden.com'da ve diğer 2 sayfa - Kişi 1 - Microsof...png
    296 KB · Hit: 247
    250.6 KB · Hit: 245

lOxOl

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Sefa
Bu sistemlerde hep böyle oluyor maalesef durum, bunun pek bir önlemi yok belli ki. Ben almaya gittim ve vatan bilgisayarın önünde birisi almıştı. Ona sordum stok var mı daha diye bana yok dedi ama içeri girdiğimde en az 5 6 tane sistem vardı satışa hazır olarak.

Garbajosa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Kenan Çelik
Her şeyi geçtim 2 bin lira kazanmak için 15bin bağlıyorlar. Biraz kafası çalışan adam hiç bu işlere girmeden o para ile çok daha kolay kazanır 2 bin lirayı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu sadece bilgisayar da olmuyor bütün esyalarda parçalar da herşeyde geçerli. Bizim millet olarak başka kötülüğe ihtiyaçimiz yok bizbize geçiririz Türkiyem
Ben anlamıyorum bizim insanımız neden hep kendini düşünüyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Bırak da ihtiyacı olan alsın. Sonra toplum olarak neden bir yere gidemiyoruz herkes kendini düşünüyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
567
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Ama cidden yeter artık sürekli her sistemden sonra bu tarz konuları görmek zorunda değiliz gerçekten. Yok bunu yapan şudur yok budur. Millet beyinsiz gibi gidip bunlardan alırsa al-sat yapanlara laf etmeyin. Alanlar var ki yapmaya devam ediyorlar. bu tarz konu açanlara 1 ay banlama filan gelsin artık. Çözümü yok diyoruz gelip gidip bu başlığı sürekli açıyorsunuz ya. İnsanımız böyle ne yapalım yani? Siz yazdıkça 100000 kişi de konu açsa DE-ĞİŞ-ME-YE-CEK. bu kadar basit.

30binlik sistemi bana 25bine satsa yine de sahibinden gibi yerden birinden sıfır sistem satsa almam. Herkes böyle değil ama. Siz de benim gibi düşünün bakın bakalım ellerinde kalan sistemle ne yapıyorlar sonra.

Dahası  
Reaksiyon skoru
771
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Ama cidden yeter artık sürekli her sistemden sonra bu tarz konuları görmek zorunda değiliz gerçekten. Yok bunu yapan şudur yok budur. Millet beyinsiz gibi gidip bunlardan alırsa al-sat yapanlara laf etmeyin. Alanlar var ki yapmaya devam ediyorlar. bu tarz konu açanlara 1 ay banlama filan gelsin artık. Çözümü yok diyoruz gelip gidip bu başlığı sürekli açıyorsunuz ya. İnsanımız böyle ne yapalım yani? Siz yazdıkça 100000 kişi de konu açsa DE-ĞİŞ-ME-YE-CEK. bu kadar basit.

30binlik sistemi bana 25bine satsa yine de sahibinden gibi yerden birinden sıfır sistem satsa almam. Herkes böyle değil ama. Siz de benim gibi düşünün bakın bakalım ellerinde kalan sistemle ne yapıyorlar sonra.
Düşününce mantıklı geliyor. Abdullah abinin ekran kartlarında yaptığı gibi bir şey yapılsa büyük oranda düzelir sanki

bqrr0595

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
Buğra
Düşününce mantıklı geliyor. Abdullah abinin ekran kartlarında yaptığı gibi bir şey yapılsa büyük oranda düzelir sanki
işte problem bu alıcısı var çünkü gidip fiyatına bakmadan alamıyor adam bakıyor bu haliyle bile hala 3 lira karlı adam aslında ihtiyacı olan kkişinin 5 lira karının 3 lirasının peşine düşmüş niye üsttekine diş geçiremiyor alttakilerin kanını emiyor klasik türk düşünce tarzı üsttekini yalayım alttakine sokayım ben olsamda giderim 3 lira kar edicem diye sahibinden den almam gider vadeye bölerim sistemi enflasyondan kara gecerim yada gider 3 lira fazla veririm fırsatcı adilere fırsat vermem

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Onur
Forum sıra ile vericek zor iş .1 dk içinde bitende oluyor günlerce kalanda ihtiyacı olan geceden sıraya girer mağaza önü gerekirse al sat içinde geceden bekleyen olur.bencil olan ağlayanlar al satçi müşteri bulunca satar yoksa satamaz siz ucuza alacam diye niye ağlıyorsunuz gidin parasını verin alın o zaman

Top Bottom