Neler Yeni

PCH GOAT V3 Drop Yiyor

cpu kullanımı ve sıcaklığını da paylaşır msın
Kullanım neredeyse 100 sıcaklık ise 64 70 derece.
Mesaj otomatik birleştirildi:

cpu kullanımı ve sıcaklığını da paylaşır msın
Hocam ekran kartı kımıldamıyor bilene ekran kartım yüksek olsa darboğaz derimde darboğaz fazla yapmaması lazım ve grafik düşürünce drop olmuyor fazla.Bios güncellemesi yapıp son driverleri kuracağım.Olmazsa temiz kurulum.

senin baktığın ayarlarda cpu kullanım ve sıcaklığı yok sen gpuya bakıyorsun gpu'nun %100 kullanımı normaldir zaten öyle olması gerekir. senin cpu verilerini bi aç ona bakalım

senin baktığın ayarlarda cpu kullanım ve sıcaklığı yok sen gpuya bakıyorsun gpu'nun %100 kullanımı normaldir zaten öyle olması gerekir. senin cpu verilerini bi aç ona bakalım
Açmaya çalışmadığım uygulama kalmadı hepsi hata veriyor

Ekler

• Screenshot_2024-01-03-13-05-33-421_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2024-01-03-13-05-33-421_com.miui.videoplayer.jpg
    352.8 KB · Hit: 35
  • Screenshot_2024-01-03-13-05-25-006_com.miui.videoplayer.jpg
    Screenshot_2024-01-03-13-05-25-006_com.miui.videoplayer.jpg
    324.4 KB · Hit: 33

..............

80+ Bronze

Açmaya çalışmadığım uygulama kalmadı hepsi hata veriyor
kankam bunlar değil işte. afterburner ayarlarına gel izleme sekmesinde cpu kullanım ve sıcaklık obs'de göster de. numaraları olanları değil onları kaldır. numaraları olanların altında sadece cpu kullanım yazacak ve cpu sıcaklık

kankam bunlar değil işte. afterburner ayarlarına gel izleme sekmesinde cpu kullanım ve sıcaklık obs'de göster de. numaraları olanları değil onları kaldır. numaraları olanların altında sadece cpu kullanım yazacak ve cpu sıcaklık
After burner açılmıyor hocam nvidia uygulaması ile bakacağım.

Hocam fps dlls kapalı ultrada 90 üstü geldi işlemci %100 neredeyse sıcaklık ise 70 dereceyi geçmedi 10 dk oynadım.

Hocam fps dlls kapalı ultrada 90 üstü geldi işlemci %100 neredeyse sıcaklık ise 70 dereceyi geçmedi 10 dk oynadım.
Hocam ekran kartının driverlerini güncelledim drop yemedi çok az 30 fps oldu hemen düzeldi.

Son düzenleme:

..............

80+ Bronze

Hocam ekran kartının driverlerini güncelledim drop yemedi çok az 30 fps oldu hemen düzeldi.
Ss alabiliyorsan at hem cpu hem gpu %100 kullanmaz bir yanlışlık var

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
329
İsim
Gorkem Yavuz
%100 tam yükte demek, Gpu ömrünü azaltmasın? Bende öyle kullanıyorum sormak istedim

..............

80+ Bronze
Hani miningcilerde %100 yükte kullanıyorlar ya sonra gpu felç oluyo ondan sordum. Ona göre grafikleri düşürecektim.
Hocam mining işine hakim değilim ama oyunlarda gpu kullanımının 99-100 olmasının iyi bir şey olduğunu biliyorum merak etme sorun olmaz

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Dwayne Rolly
o oyun sorunlu tamamen oyunla alakalı bir sorun

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Hani miningcilerde %100 yükte kullanıyorlar ya sonra gpu felç oluyo ondan sordum. Ona göre grafikleri düşürecektim.
Onlar işi bilmeyenler mining de ekran kartını %100 kullanmaya gerek yok mining de undervolt ve doğru soğutma yaparak sıcak odalar tercih etmeyerek kullanırsanız ekran kartının ömrü o kadar hızlı eskimez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,416
Üyeler
153,232
Son üye
quaryz
Top Bottom