Neler Yeni

PCH GOAT V4 ALINIRMI

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
514
İsim
Ahmet Yıldırım
Ben şahsen bunu özelleştirip alırdım. Sadece 4070 s için şekilden şekle girmeye gerek yok. 7800xt RED devil kart ve AM5 benim için her türlü üstün.

Cahilliğimden soruyorum yanlış anlamayın. Goat sistemde ssd kalitesi, alanı ve gücü daha fazla. Kasa kalitesi ve psu kalitesi daha iyi. Galiba anakart da daha iyi. Ram tek modul 16 gb o da bir artı bence. Sadece işlemci bu sistemdekinden kötü. Üstelik goat da nvdia kart üstünlüğü var. Neden daha iyi olarak görüyorsunuz?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Cahilliğimden soruyorum yanlış anlamayın. Goat sistemde ssd kalitesi, alanı ve gücü daha fazla. Kasa kalitesi ve psu kalitesi daha iyi. Galiba anakart da daha iyi. Ram tek modul 16 gb o da bir artı bence. Sadece işlemci bu sistemdekinden kötü. Üstelik goat da nvdia kart üstünlüğü var. Neden daha iyi olarak görüyorsunuz?
Bu sistemi böylece alın demedim. Bunu özelleştirip alırım dedim. Kasayı para eklemeden vento yapıyorsun. Ayrıca Rami zaten yükseltmemiz gerekiyor bence. 16gb olarak DDR5 sistem almam şahsen. İşlemciyide 7600 yaparak alıcaz. Bu şekilde alındığında o sistemden çok çok daha iyi kalitede sistem alıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özelleştirilmiş hali bu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Furkan Sünney
Bu sistemi böylece alın demedim. Bunu özelleştirip alırım dedim. Kasayı para eklemeden vento yapıyorsun. Ayrıca Rami zaten yükseltmemiz gerekiyor bence. 16gb olarak DDR5 sistem almam şahsen. İşlemciyide 7600 yaparak alıcaz. Bu şekilde alındığında o sistemden çok çok daha iyi kalitede sistem alıyorsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özelleştirilmiş hali bu.

bu sistem de anakartı b serisine yükseltsek nasıl olur hocam

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,998
İsim
İsim İSİMOĞLU

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,405
İsim
Kerem Çavuş
Reddevil için alasım geldi , goat v4 ten soğutan sistem cidden , ayrıca şu ana kadarki en uygun 7800xt sistem

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Herkes niye ısrarla CPU ya kötü diyor onu da anlamış değilim. 14400F birçok konuda R5 7500F yi mahvedecek bir işlemci. Tek amacım valorantta yüksek FPS görmek diyen 7500F alabilir 😀

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,726
Üyeler
142,166
Son üye
Rmznsvn