Neler Yeni

🚨PCH GOAT V4 SMOKİN SİSTEM GELİYOR🚨

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Planınız ne video yayınlanmadan gidecek misiniz bekleyecek misiniz? videoyu mu bekleyeceksiniz ne yapacaksınız?
bilgisi olan birileri sürprizi biliyor mu sistem yarın mı çıkacak bugün mü çıkacak ne olacak mabatınızdan sallaya sallaya millette kafa bırakmadınız herkes bir şey attı ortaya
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben önemli bir detay biliyorum ama söylemem :) biraz düşünürseniz sizde bilgi sahibi olursunuz aslında :)
ya olum biliyorsanız söyleyin millet kredi çekecek ne kadar çekeceğini bilmiyor
fiyat ürün karşılaştırması yapacak ürünü bilmiyor
benim gibi erken gidip işini garantiye alıp bekleyecek var dışarıda yağmur soğuk var, varsa bi bildiğiniz söyleyin milleti zor durumda bırakmayın

neyi düşünelim kral ürün mü satın alıyoruz puzzle mi çözüyoruz cidden soğuttunuz sistemden de he tamam düşündüm bulamadım senin düşünüp buldugun fikir nedir söyle jon snow

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,053
İsim
Ömer
neyi düşünelim kral ürün mü satın alıyoruz puzzle mi çözüyoruz cidden soğuttunuz sistemden de he tamam düşündüm bulamadım senin düşünüp buldugun fikir nedir söyle jon snow
Boşver hocam o bende kalsın mantık yürütmek lazım bu tarz durumda zaten biraz kafa yorarsan istediğin cevabı sende alırsın

ACGG

80+
Ddr5 2x8/2x16
4070/4060ti
14440f
1TB M2 ssd
/ Koyduklarımda özelleştirme seçeneği olacak bence. Anakart da aynı şekilde giriş seviyesi koyarlar isteyen özelleştirir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,077
Üyeler
142,852
Son üye
Çağrı Yıldırım24
Top Bottom