Neler Yeni

PCH YENİ SİSTEM BUGUN (12.11.2022) GELİYOR 🥳🥳

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Giris ve orta yapti sirada ust seviye var bence daha duyurmadi ama tahminim o yonde

Farway

80+ Silver
Yok segment dememişde shortta ondan sordum kanki. 2k monitörüm var bekliyorum 1 aydır hadi bakalım inşallah
2k için bir sistem değil maalesef.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aga yani bununda muhabbetini yaptım ve herkeste biliyor ki forumda en hard anti haqquşum ama yapacak bir şey yok, Orta giriş için sistem bekleyenlerde var ve piyasadan ucuza gelirse denilecek çok bir şey yok.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,275
İsim
Kerem Çavuş

Aga yani bununda muhabbetini yaptım ve herkeste biliyor ki forumda en hard anti haqquşum ama yapacak bir şey yok, Orta giriş için sistem bekleyenlerde var ve piyasadan ucuza gelirse denilecek çok bir şey yok.
ben sistem alcağım zaman çok bekledim bu adamdan çıakrdığı 6 sistem de rezil çıktı gram güvenmiyorum ama piyasadan ucuza gelirse tabi alınır niye alınmasın

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Semih
2k için bir sistem değil maalesef

Nerden biliyon reis ekran kartı da söyle de tam olsun gençerdemi çalışıyon

Farway

80+ Silver
ben sistem alcağım zaman çok bekledim bu adamdan çıakrdığı 6 sistem de rezil çıktı gram güvenmiyorum ama piyasadan ucuza gelirse tabi alınır niye alınmasın
Evet yani dediğim gibi zaten tasvip ettiğim bir youtuber değil,fiyatıda bilmiyorum ama sistem hakkında temel bir bilgim var sadece

Çalışmıyorum dostum,sadece bilgi edindim. Adamların söylemediği şeyi benim söylememde çok abes kaçar ama RTX bir kart.

Cermenbey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,065
İsim
Semih
Evet yani dediğim gibi zaten tasvip ettiğim bir youtuber değil,fiyatıda bilmiyorum ama sistem hakkında temel bir bilgim var sadece

Çalışmıyorum dostum,sadece bilgi edindim. Adamların söylemediği şeyi benim söylememde çok abes kaçar ama RTX bir kart.
Tuf serisi duruyor kasada 3 fanlı yanılıyor muyum

Farway

80+ Silver
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,174
Üyeler
141,406
Son üye
hako.rl