Neler Yeni

🔥🔥PEGASUS YURTDIŞI 1€ + VERGİLER İLE SATIŞTA

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
Volkan
Yeşil pasaportu ben de çıkarmıştım öyle duruyor. Zaman bulabilirsek biz de gezeriz umarım.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı
Kampanya tek kullanımlık mı? Gidiş buluyorum da dönüşü bir türlü bulamıyorum kampanyalı.
Hayır dönüşte de geçerli çoğu lokasyonda ben dönüşü de aynı fiyata aldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yeşil pasaportu ben de çıkarmıştım öyle duruyor. Zaman bulabilirsek biz de gezeriz umarım.
Büyük fırsat hocam o olmasa bir yere gidemeyiz

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,818
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
vergilerle beraber yine 2-3k oluyo :D

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı
vergilerle beraber yine 2-3k oluyo :D
Gidiş dönüş 2 3 k gayet iyi diğer havayollarında minimum 5 k gidiş dönüş
ki 1400 e gidiş dönüş yapıyor pegasus bedava fiyat resmen öğrenci bile gezebilir

bane

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
210
İsim
Kağan
ki 1400 e gidiş dönüş yapıyor pegasus bedava fiyat resmen öğrenci bile gezebilir
Git gel 1400 civarına yer kaldı mı hocam bilgin var mı

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,818
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Gidiş dönüş değil işte gidiş dönüş olunca 4-5k+ oluyor

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı
dpckdl

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
920
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
avrupa ülkelerine bakamadım ama diğer ülkelerin hiçbirinde kampanya başlangıç tarihi olan 27 ekim ve sonrası tarihlerde uçuş gözükmüyor dolayısıyla bilet alınmıyor pegasus yine şaşırtmadı cidden ben pasaportsuz ve vizesiz gidilen ülkelere baktım hiçbirinde 1 euro kampanyasına rastlayamadım siz hangi ülkelerden bilet alabildiniz

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı
avrupa ülkelerine bakamadım ama diğer ülkelerin hiçbirinde kampanya başlangıç tarihi olan 27 ekim ve sonrası tarihlerde uçuş gözükmüyor dolayısıyla bilet alınmıyor pegasus yine şaşırtmadı cidden ben pasaportsuz ve vizesiz gidilen ülkelere baktım hiçbirinde 1 euro kampanyasına rastlayamadım siz hangi ülkelerden bilet alabildiniz
Ben tirandan aldım ama viyana hamburg köln 691 TL'ye bilet gördüm ilk seyahatim diye almadım baya lokasyonda vardı bu sefer gerçek kampanyaydı bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Caner Karaca
Evet ben de 691₺ ye buldum, dönüşe de 1200₺ civarı buldum ama tarih aralıkları tutmuyor bu ikisinin. Dönüş 2300₺ civarı yani toplam 3₺ oluyor. Vize almam gerekiyor v.s konaklama sıkıntısı var yani tarihler tam tutamayacağı için. Öğrenci için tek başına zor. Anca orada tanıdık olacak ya da otel tutacak bütçe olacak. Ben öğrenci olarak yine gidemiyorum, gidenlere iyi gezmeler. Kampanya çok iyi bu arada.

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Arif Dağcı
Evet ben de 691₺ ye buldum, dönüşe de 1200₺ civarı buldum ama tarih aralıkları tutmuyor bu ikisinin. Dönüş 2300₺ civarı yani toplam 3₺ oluyor. Vize almam gerekiyor v.s konaklama sıkıntısı var yani tarihler tam tutamayacağı için. Öğrenci için tek başına zor. Anca orada tanıdık olacak ya da otel tutacak bütçe olacak. Ben öğrenci olarak yine gidemiyorum, gidenlere iyi gezmeler. Kampanya çok iyi bu arada.
Yeşil pasaport olmayanların en büyük sorunu vize ve son dönemde ret oranı baya arttı ama yeşiliniz varsa cidden çok iyi kampanya vize muhabbeti olsa bende almazdım büyük ihtimalle

Top Bottom