Neler Yeni

Performax rampage gibi markaların ucuz mekanik klavyesini kullanan var mı ?

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Dostlar 600 civarı red switch mekanik klavyeler görüyorum bu markalardan ucuz klavye kullanıp memnun kalan varsa model yazabilir mi ? Bir kaç model atıyorum buraya

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Dostlar 600 civarı red switch mekanik klavyeler görüyorum bu markalardan ucuz klavye kullanıp memnun kalan varsa model yazabilir mi ? Bir kaç model atıyorum buraya

https://www.akakce.com/klavye/en-uc...blolu-mekanik-oyuncu-si-fiyati,929485746.html şu güzel diye biliyorum hocam performax tarzı markalara para vermeyin

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
@pickpocket Xargon'u bayadır kullanıyor ve beğeniyordu. Bir tane daha aldı sanırım o deneyimlerini aktarabilir. Ya da direkt videosuna bakabilirsin :D

KRGD Switchli Rampage klavyeler alınabilir problem yaratacaklarını sanmıyorum. Ama Outemu switchli klavyelerde her zaman bir risk yine var. Outemu MX switchler kullanıyor çoğu ve bu switchler problem yaratabilecek switchler. Son zamanlarda çok daha az görüyorum belki switchleri değiştirmişlerdir.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,669
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Kırmızı switch lisi yok herhalde
yok hocam ancak biraz daha bekleyip daha kaliteli bi ürün almanız daha mantıklı bi aciliyetiniz yoksa üstteki arkadaşın yorumunuda inceleyin ona göre bi karar verebilirsiniz kendim rampagenin birçok ürününden çektim bi adam akıllı masa mikrofonu çıktı onun harici klavyesi olsun kulaklığı olsun birdaha almayacağım bi marka kendisi

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
yok hocam ancak biraz daha bekleyip daha kaliteli bi ürün almanız daha mantıklı bi aciliyetiniz yoksa üstteki arkadaşın yorumunuda inceleyin ona göre bi karar verebilirsiniz kendim rampagenin birçok ürününden çektim bi adam akıllı masa mikrofonu çıktı onun harici klavyesi olsun kulaklığı olsun birdaha almayacağım bi marka kendisi
Mikrofon nedir
Mesaj otomatik birleştirildi:

@pickpocket Xargon'u bayadır kullanıyor ve beğeniyordu. Bir tane daha aldı sanırım o deneyimlerini aktarabilir. Ya da direkt videosuna bakabilirsin :D

KRGD Switchli Rampage klavyeler alınabilir problem yaratacaklarını sanmıyorum. Ama Outemu switchli klavyelerde her zaman bir risk yine var. Outemu MX switchler kullanıyor çoğu ve bu switchler problem yaratabilecek switchler. Son zamanlarda çok daha az görüyorum belki switchleri değiştirmişlerdir.
İzliyorum şimdi 😂

heymia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
mERT
Bu tarz ucuz mekanik klavyelere para harcama bence eğer biriktirme şansın varsa daha iyi markaların mekanik klavyelerini almanı öneririm logitech g512 asus rog scope gibi kullandıklarım bunlar olduğu için bunları tavsiye edebilirim daha uygun seçeneklerde elbet vardır.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah

Arkadaş uzun süre kullanımda ne yapmış onu merak ettim. Mesaj atıcam ona 😂

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Arkadaş uzun süre kullanımda ne yapmış onu merak ettim. Mesaj atıcam ona 😂
Konuya yazar hocam kendisi gördüğünde etiketledim otomatik olarak. Özelden yazmanıza gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan
Kullandım idare ederlerdi. Tuş takılma sorunu yaşamıştım ama şu anda xpg summomer da aynı sorunu yaşatıyor şans işi.

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
711
İsim
Abdullah
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,021
İsim
Diyarhan

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,839
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Güzel klavye F/P , öncekini 8 ay kullanıp sistemle birlikte sattım. DA-C1 ile birlikte 500 TL ye tekrar aldım. 2 hafta sonunda kargoya verildi şükür. Pazartesi gelir.

Top Bottom