Neler Yeni

pes 21 analog sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muzaffer
merhabalar yeni gamepad aldım fakat pes 21 ayarlarını yapıyorum oyuna girince karakter otomatik olarak üste dogru hareket ediyor analogu hareket ettirmiyorum üste dogru direk hareket ediyor gittim değiştirdim gamepadi ama aynı sorun devam ediyor bozulan gamepad ile aynı model onda bu sorun olmamıstı bu sorun neden olabilir

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
merhabalar yeni gamepad aldım fakat pes 21 ayarlarını yapıyorum oyuna girince karakter otomatik olarak üste dogru hareket ediyor analogu hareket ettirmiyorum üste dogru direk hareket ediyor gittim değiştirdim gamepadi ama aynı sorun devam ediyor bozulan gamepad ile aynı model onda bu sorun olmamıstı bu sorun neden olabilir
Oyunun dosyalarından settings uygulamasına gir, kontrol cihazı bölümünden ayarlarını yap

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Ayarlarını çok hatırlamıyorum internetten bakın isterseniz, başka bisey aklıma gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
muzaffer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayarlarını çok hatırlamıyorum internetten bakın isterseniz, başka bisey aklıma gelmedi
ayarlarını biliyorum da internette bu sorun yok gamepadi hareket ettirmedigim halde oyuncu üste dogru hareket ediyor internette maalesef yok setting ayarlarınıda biliyorum yani yaptıgım halde böyle maalesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

sence oyun ile ilgili bi sorunmu gamepad ile ilgilimi gamepad gidip değiştirdigim halde böyle

Son düzenleme:

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Be dualshock 4 ile 5 6 aydır kullanıyorum bi sorun yaşamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri