Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Phanteks Eclipse P360A Siyah Kasa 1525,13 TL

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Semih Erkılıç
Siparişim bugün elime ulaştı kuzenin sistem için almıştım. Zaten kendim aktif olarak kullanıyorum çok güzel ve kaliteli kasa. Konu da hala bık bık eden arkadailar olmuş, sonra niye indirim yapmıyor firmalar diye ağlarsınız hiç bir şeyden memnun olduğunuz yok. Adamlar rampage parasından daha ucuz para en kaliteli kasalardan birisini satıyor ama nafile bizimkilere.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kasanın içerisini merak eden arkadaşlar için.
20231126_160344.jpg

AKsuItaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Musab Baha
Siparişim bugün elime ulaştı kuzenin sistem için almıştım. Zaten kendim aktif olarak kullanıyorum çok güzel ve kaliteli kasa. Konu da hala bık bık eden arkadailar olmuş, sonra niye indirim yapmıyor firmalar diye ağlarsınız hiç bir şeyden memnun olduğunuz yok. Adamlar rampage parasından daha ucuz para en kaliteli kasalardan birisini satıyor ama nafile bizimkilere.

Alıntıyı görüntüle
Sıvı soğutma için yetersiz deniyor. Kasa çok güzel fakat bu yüzden emin olamadım. 7800x3d + rx 7900 gre için ülmayı düşünüyorum. Sıvı soğutma kullanmasam sorun yaşar mıyım

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Semih Erkılıç
Sıvı soğutma için yetersiz deniyor. Kasa çok güzel fakat bu yüzden emin olamadım. 7800x3d + rx 7900 gre için ülmayı düşünüyorum. Sıvı soğutma kullanmasam sorun yaşar mıyım
Bir çok sıvı soğutma rahatlıkla sığar 240mm olarak ama 360mm takacam derseniz başka kasa bakmalısınız.

AKsuItaN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Musab Baha

Alıntıyı görüntüle
Üstadım çift fan ve işlemci soğutucu ne kullandınız? Birde anakartınız nedir?

pozalba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
354
İsim
nk
güzel fiyat gerçekten 2 fan zaten kaç para

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,259
İsim
Evren avcı
maaş bugün yattı büyük kasa arıyordum sonunda buldum indirim bitmezse az sonra alacağım. kasa istediklerimi veriyor. elimde 12cm fan da var zaten.

Gehinnom

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Semih Erkılıç
Üstadım çift fan ve işlemci soğutucu ne kullandınız? Birde anakartınız nedir?
Üste ve egzos fanları Bitfenix Spectre Argb SE kit'i hocam. Anakartım ise MSI B550 Gaming Edge Wifi.

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın
3 fanli bir ekran kartı sığar mı buna ve MSI MAG CoreliQuid M240 sıvı soğutmam sığar mı buna

ersin45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ersin Altın
Sıfırdan sistem toplamak istiyorum buna uygun güzel 750w Gold modüler bir power da bulur musunuz ben pek anlamıyorum da size zahmet

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
John Smith

alpharh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Batuhan KARAOĞLAN
arkadaşlar 3 fanlı ekran kartı sığar mı buna?

Top Bottom