Neler Yeni

❌İndirim Bitti! PHILIPS 55PUS8807 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı Ambilight 4K TV 15.199TL

GirayHan

80+ Gold
Aynı televizyonu kullanıyorum bu fiyata kaçıran üzülür.🔥Tv hakkında sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.

kampanya bu sabah 7.30'a kadar.

1686004100997.png

1686004115280.png

Son düzenleme:

Mustiback

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Mustafa Gülduran
Ayın 8ine kadar kalır mı acaba

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Sercan SAYİT
120hz ve bilindik bir marka için fiyat çok iyi gözüküyor.

KnightDavion

80+ Bronze
Dahili depolaması şaka gibi 16 GB olduğundan dolayı televizyonun internet hızı çok çok yavaş bilginiz olsun. 1000 mbps download, 1000 mbps upload cat 7 ethernet kablosu ile internet verseniz indirme hızı 40'ı bile görmüyor çoğu zaman. Uygulamalarda görüntü kalitesinde problem yaratabiliyor. RAM değil ki bu, hafızayı hangi akla hizmet 16 GB yapıyorlar akıl alır gibi değil. İnternet hızının yavaş olmasının nedeni cihazın belleğinin aşırı az olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dahili depolaması şaka gibi 16 GB olduğundan dolayı televizyonun internet hızı çok çok yavaş bilginiz olsun. 1000 mbps download, 1000 mbps upload cat 7 ethernet kablosu ile internet verseniz indirme hızı 40'ı bile görmüyor çoğu zaman. Uygulamalarda görüntü kalitesinde problem yaratabiliyor. RAM değil ki bu, hafızayı hangi akla hizmet 16 GB yapıyorlar akıl alır gibi değil. İnternet hızının yavaş olmasının nedeni cihazın belleğinin aşırı az olmasından kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

Ama sanırım yine de alınır.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ama sanırım yine de alınır.
dahili depolama çok sorun değil 64gb taktım ben çalıştırıyorum bunun haricinde ise google drive var o da işe yarıyor. Diğer yandan arayüz çok hızlı bu televizyonda philips'in kendi özel işlemcisi var donma kasma takılma yok.

internet hızı konusuna gelirsek herhangi bir aksaklığa rastlamadığım için daha henüz test etmedim 500mbit hızım var onu yarın test edip sonucu yazarım.

KnightDavion

80+ Bronze
dahili depolama çok sorun değil 64gb taktım ben çalıştırıyorum bunun haricinde ise google drive var o da işe yarıyor. Diğer yandan arayüz çok hızlı bu televizyonda philips'in kendi özel işlemcisi var donma kasma takılma yok.

internet hızı konusuna gelirsek herhangi bir aksaklığa rastlamadığım için daha henüz test etmedim 500mbit hızım var onu yarın test edip sonucu yazarım.

İnternet hızı testi faydalı olur hocam.

GirayHan

80+ Gold
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İnternet hızı testi faydalı olur hocam.
40mbit'ten daha fazla alacağımı düşünüyorum bu konunun biraz da internet hızı kullanılan modemin wifi protokolü ile alakalı olduğunu düşünüyorum wifi6 modem ve 500mbit ile yapacağım testi yarın atarım en azından akıllarda soru işareti kalmaz. diğer yandan bu bir android televizyon olduğu için çok yüksek indirme hızlarının açıkçası gerekli olmadığını düşünüyorum. ama dediğin gibi 200 300 civarı alsak fena da olmaz

sende de bu modeli mi var philips'in ?

KnightDavion

80+ Bronze
40mbit'ten daha fazla alacağımı düşünüyorum bu konunun biraz da internet hızı kullanılan modemin wifi protokolü ile alakalı olduğunu düşünüyorum wifi6 modem ve 500mbit ile yapacağım testi yarın atarım en azından akıllarda soru işareti kalmaz. diğer yandan bu bir android televizyon olduğu için çok yüksek indirme hızlarının açıkçası gerekli olmadığını düşünüyorum. ama dediğin gibi 200 300 civarı alsak fena da olmaz

Bunu arkadaşıma aldık, aynı mahallede oturuyoruz, onda denedik. Ben aldırttım. Bende 55pus7304 var. Sabit 40 gelse yine iyi, dalgalı. Bazen 20 ye düşüyor mesela ekrandaki 4k görüntü hop 720 ye düşüyor bir 20 saniyeliğine ( netflix vs gibi uygulamalarda) sonra tekrar kendi kendine 4k oluyor falan. Cat 7 kablo ile deniyoruz. Aynı kablo PC'ye 940/940 hız veriyor.

Hocam bir de son olarak taktığınız USB depolama takılıyken ve onu çıkartıp takılı değilken 2 ayrı test yapabilir misiniz?

Son düzenleme:

Kanka475

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Osman
Merhaba arkadaşlar bende sürekli takipteydim ve siparis geçtim ürünün fiyatı şu bir ay içinde 55 inci 18.879 TL ye yine mediamarktda düşmüştü. Almamıştım sonra pişman oldum. 15.200 e görünce aldım. Benim korkum ıps panel olduğundan acaba bulutlanma ışık sızması çok varmı karanlık sahneler nasıldır kullananlar varsa bilgilendirebilir mi bide tv fişi takınca kaç saniyede ana menüye geliyordur acaba (ilk kurulum değil)

N0M4d

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Halil turgut
Özellikle oyun için alacaklar için çok iyi fiyat, internet bant genişliği konusuna gelince akşam eve gidip deneyeceğim, ben 4k dan 720p ye düşüldüğünü hiç görmedim - gerçi ben içine herhangi bir uygulama yüklemedim, standart ne geldi ise o.

Top Bottom