Neler Yeni

Philips 7950 en full olan traş makinesi 1700 tl

Palo DAYI

80+ Gold
başlık adaptif aşağı yukarı yüzüne göre oynuyor kesen bıçaklar ve kafası için konuşuyorum değiştirmeye gerek duymadım 2 yıl falan oldu halen ilk günki gibi kesiyor arkasındaki minik diğer makineyle favorileri ilk alıyorsun sonra diğeriyle alıyorsun
Iyimis ozman hocam link atabilirmisin sana zahmet oynar başlıklı olmasa çok iyi ya daha önce jilet kullanmıştım bu özellikte baya bir artisi var kesinlikle
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkisinde de düz başlıkta takılmaz.
Braunda 0 başlığı uzun sakala sürersen takılır. Önce düz başlıkla kısaltıp sonra 0 başlıkla 0 yapman lazım. Ben alalı 2.5 sene oldu düz başlık takılmaya başladı ama 0 başlığı hiç takılmadı. Tabi kullanıma göre değişir. Braun hergün 0 traş olanlara 6 ayda bir başlık değiştirmeyi öneriyor.
Bence en iyisi braun un 2 başlıklı olanları. Hem düz başlık hem sıfır başlık olanlar.
Benim kullandığım bu
Buda güzelmiş hocam zaten hergun almam 3-4gun hatta belki haftada bir falan alırım kirli sakalı seviyorum öyle soyliyim

YazılımKafa

80+ Silver
Iyimis ozman hocam link atabilirmisin sana zahmet oynar başlıklı olmasa çok iyi ya daha önce jilet kullanmıştım bu özellikte baya bir artisi var kesinlikle

Buda güzelmiş hocam zaten hergun almam 3-4gun hatta belki haftada bir falan alırım kirli sakalı seviyorum öyle soyliyim
Kirli sakal istiyorsan philips i al. Benim attığım 0 kesim için.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,034
İsim
. .

oynar başlığı kitlenebiliyor.
https://www.amazon.com.tr/Braun-952...3&psc=1&mcid=3181e964ebbc3169b729d7c82c79ca3a

zaten çoğu makinede vardır bıçakları hareket eder ama başlığı kitleyebilirsin bununla

Palo DAYI

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
M. Ali ARSLAN
1721515619455.png
su basligi ne diye setten cikardilar ki. 77xx serisinde varmis en son. yanaklari aldiktan sonra sifirlamak icin birebirdi. suan bu 15 cesit basliktan hangisi yanakardaki kalan kokleri sifir alabilir ki ?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,034
İsim
. .

hamonbru

80+
Gerçek traş nedir bilenler başka modele bakmaz

Hocam valla bu Philips Braun konularını gördükçe kafayı yiyorum. reklamın gücü devasa bir güç gerçekten.
Hadi Braun'un elekli makinelerini Philips'in döner bıçaklılarını alsalar yine bir şey demeyeceğim de "abi sıfır kesiyor" deyip bıçağı 3 ay dayanmayacak OneBlade'e falan bi ton para veriyorlar kafayı yememek elde değil. Forumda herkes mi ergen herkesin sakalı 3 tel mi çıkıyor ya :LOL:

münşi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Mehmet YILMAZ
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar, İşlemci, Ekran Kartı
Yıllardır kullanmadığım makine kalmadı, Moser 1400 alınca farkettim ki yıllardır tıraş makinesi diye oyuncaklara para vermişim hep.
babamda vardı ondan köye gidince ben de kullanır "vay be ne makin, bizim pilips falan oyuncak bunun yanında" derdim ancak sonra bu modeli aldım ve babam görünce o bile şok oldu ve emektar moser 1400ü emekliliğe ayırıp babama da bir tane aldık bundan ve çok memnunuz. zaten berberlerde falan hep POWERTEC görüyorum ondan sonra anladım ne kadar doğru bir marka model seçtiğimi:
https://l24.im/URTiHkW

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,410
Üyeler
151,225
Son üye
namnam10
Top Bottom