Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Philips Vücut Tıraş Makinesi 2052 TL

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
2 günlük sakal gibi bırakıyor dememiş. Eğer günlük sakalını kesiyorsan veya 2 günde bir kesiorsan işe yarar. Eğer daha fazla uzatıyorsan işe yaramaz, kesemez demiş. Hızlı okudun sanırım :D
Valla hızlı okudum yalan yok uyku serseri bir de :) O zaman öneriyorsanız alacağım arkadaşlar :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Dax Saz
Ben gıda sektöründe olduğum için günlük kesmem lazım öyle 2 günlük kadar bırakıyorsa işime yaramıyor maalesef sıfıra yakın kesmesi lazım bıçak gibi
Demek istediğim bıçaktan iyi kesiyor. Daha sinek kaydı yani. Ama uzamış sakalı çok iyi kesmiyor diyorum. 2 günden fazla uzamış sakalı...

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Asaf Fiso
Beyler sakalı sıfır kesen makine var mı bıçak ile değil de makine ile olabileceğimiz günlük tıraş oluyorum mecburen böyle bir şey var mı acaba?
bunu kullanıyorum direkt sıfır gibi , alacaksan eğer baya farklı paketler falan var farklarına iyice bakıp al

Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
berke can
bunu kullanıyorum direkt sıfır gibi , alacaksan eğer baya farklı paketler falan var farklarına iyice bakıp al
vucutta is gorur mu bi de bıcagı hemen körelir mi tum vucutta kullansak

hakanoncul9

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,069
İsim
Hakan Öncül
Instagram
hakanoncul9
Steam
https://s.team/p/cnrp-vkvb/KJTNGHKW
Twitter
hakanoncul9
Discord
https://discord.gg/w4BaEHcVg3
aynı ürün değil benim attığım 5020/15 aralarında cok fark var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben de 1000 serisi vardı çok kötüydü hiç kesmiyordu.
1000 serisi kötü 3015/15 serisi var eski o da cok güzeldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

eski versiyon 2052, yeni versiyon 1836. Neden yeni versiyon daha ucuz bir fikriniz var mı?
yeni versiyon dediğinizi kullanmadım, 2-3 yıldır 5020 modeli kol bacak göğüs ense ve yanak kısmında kullanıyorum mükemmel bir alet, kesinlikle sakal kesiminde kullanılmaz bu da dipnot olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
925,247
Üyeler
144,396
Son üye
AkifCan26
Top Bottom