Neler Yeni

Ping en etkili nasıl düşer?

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
Arkadaşlar CS2 oynuyorum benim ping bazen 50 bazen 80-90 oluyor 200 fpsde oynuyorum.Rakiplerimin ping değerleri 5-10 felan Max 30 onların ki.
Bu durumdan dolayı canım çok sıkılıyor ben adamı görmeden adam beni vuruyor adalet bunun neresinde.Pingimi nasıl düşürecem lütfen yardımcı olun.

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Asım
Arkadaşlar CS2 oynuyorum benim ping bazen 50 bazen 80-90 oluyor 200 fpsde oynuyorum.Rakiplerimin ping değerleri 5-10 felan Max 30 onların ki.
Bu durumdan dolayı canım çok sıkılıyor ben adamı görmeden adam beni vuruyor adalet bunun neresinde.Pingimi nasıl düşürecem lütfen yardımcı olun.
Farklı tarifeye geçerek İnternet Mbps hızınızı yükseltebilirsiniz.Wifi kullanıyorsanız Ethernet kullanmanızı öneririm. Wifi kullanmak istiyorsanızda sinyal güçlendirici/dağıtıcı alabilir veya kaliteli bir modem alabilirsiniz.

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farklı tarifeye geçerek İnternet Mbps hızınızı yükseltebilirsiniz.Wifi kullanıyorsanız Ethernet kullanmanızı öneririm. Wifi kullanmak istiyorsanızda sinyal güçlendirici/dağıtıcı alabilir veya kaliteli bir modem alabilirsiniz.
Hangi internet servisini kullandığımı forumda belirtebiliyor muyum

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Asım
Önceden açılmış konularda belirtmişler ama tam emin değilim yine de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben türknet fiber kullanıyorum 100 MB hız alıyorum ama ping yönünden hiç memnun değilim siz ne önerirsiniz
Genelde Türknet çok iyi diyorlar ama ilk defa sizden duydum. Fiber kablo çekildiğine eminsiniz değil mi

denzer32

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustang
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Önceden açılmış konularda belirtmişler ama tam emin değilim yine de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Genelde Türknet çok iyi diyorlar ama ilk defa sizden duydum. Fiber kablo çekildiğine eminsiniz değil mi
Evet fiber var eternet kablosu kullanıyorum:(

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,423
İsim
Emre
belirtebilirsin sıkıntı yok. kablolu kullanırsan daha az ping alırsın birde cs2 de şu ayar var onu düşürürsen o pinge göre oyuncular bulur

Ekler

• cs.png
    cs.png
    271.8 KB · Hit: 24

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,092
İsim
Necati
Instagram
https://www.instagram.com/n2cati/
Discord
2893
İstanbulda değilsen belli bir pingin altına inmez pingin maalesef , oynadığın oyuna göre pingler değişiklik gösterir serverlara bağlı. Mesela ben türktelekom kullanıyorum istanbulda değilim ama 16 ping sabit oynuyorum, fortnite ve csgoda 50-90 arası ping alıyorum yani internetinde sorun yok. Söylediğin oyuncular ya yurt dışında yada türkiyede istanbulda yaşıyordur.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,423
İsim
Emre

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,325
İsim
Çağatay
Kullandığın modemin etkisi çok oluyor. Router kullanmaya başladım ve pingimde ciddi düşüş sağladım.

Top Bottom