Neler Yeni

PintiPanda ve Jahrein'in Erzurum hakkında ki tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Noren

80+ Silver
En İyi Cevap
2
açık söyliyeyim ben erzurumu oynamadım sadece türk yapımcıya destek olmak amaçlı satın aldım ama bence ne olursa olsun bu denli tepki doğru değil gerçi jahrein çoğu şeyde böyle belkide tarzı bu pek bir şey diyemeyeceğim

DrWaterbender

80+ Bronze
CTRL + C / CTRL + V (Bayrak / Cami / Türkü) Duyar güzel kasılmış The Long Dark'tan bire bir keşke daha özgün şeyler yapsalarda bizde desteklesek Steam /Epic / Origin/ Ubisoft ta 700+ oyunum var ve yayıncıların böyle kopyalama işlere destek vermesi üzücü Türklerden çıkmış başarılı indie oyunlarda var ama sorsam çoğu kişi bilmez neden çünkü duyar kasmadılar :)

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2
CTRL + C / CTRL + V (Bayrak / Cami / Türkü) Duyar güzel kasılmış The Long Dark'tan bire bir keşke daha özgün şeyler yapsalarda bizde desteklesek Steam /Epic / Origin/ Ubisoft ta 700+ oyunum var ve yayıncıların böyle kopyalama işlere destek vermesi üzücü Türklerden çıkmış başarılı indie oyunlarda var ama sorsam çoğu kişi bilmez neden çünkü duyar kasmadılar :)
700 oyunun mu var?
Arka tarafından çok güzel sallıyorsun.
Ubisoft ve origin ile beraber yapılmış Türk oyunu yok.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
jahrein baya baya aşırı tepki gösterdi sadece şunu diyebilirdi "dünyaya açılmak isteyen bir oyun yapımcısının sadece islamı kullanıp öne sürmesi ve din dersi vermesi hoş olmadı"
eğer bu veya buna benzer bi cümle kursaydı konu bu kadar uzamazdı
pinti panda gerçekten kral hareket yaptı
zaten bu değil mi hatamız ? bir türk geliştirici bulup tek açıklarına odaklanmamız arkasında bulunan onca emeği göz ardı etmemiz ? neden birşeyi hataları eksikleri ile kabul edemiyoruz ? onur kırıcı değil mi ?
işte pinti panda bu düşüncenin aksini yapıp belki de ileride oluşacak yeni oyun şirketlerine motive olacak şekilde tam desteğini sunuyor
ben twitch'i fazla takip etmem jahrein ve kitlesini hiç sevmem diğer yayıncılara nazaran daha çok göze batıyor ve bu göze battığı konulardan dolayı aklımda boş bir insan profili oluşturmuş durumda ancak şu okuduklarıma bakıcak olursak jahrein sonuna kadar haksız.

DrWaterbender

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan Yüksel
Jahrein gibi bir kitle ile hiç bir yol alamayız.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
700 oyunun mu var?
Arka tarafından çok güzel sallıyorsun.
Ubisoft ve origin ile beraber yapılmış Türk oyunu yok.
dostum bu arkadaşa laf anlatamazsın yorum yapmak için yorum yapıyor..
oyunu vardır gerçekten o ayrı ancak 700 pek inandırıcı değil

Frenerno

80+ Silver
En İyi Cevap
2

Excator23cm

80+ Gold
ctrl+c ctrl v yaparak sende yap umarım yaparsın.

DrWaterbender

80+ Bronze
dostum bu arkadaşa laf anlatamazsın yorum yapmak için yorum yapıyor..
oyunu vardır gerçekten o ayrı ancak 700 pek inandırıcı değil
Sen benle ne zaman konustunda laf anlatamazsın diyorsun PintiPanda ile Jahrein arasındaki olan konu hakkında yorum bildirmemişim oyun hakkında bilgi vermişim kaç yıldır kullandığım platformlar epicte zaten verdiği beleş oyunlarda 150 den fazla oyun oldu neden yalan söyliyeyim bunu bir açıkla bana lütfen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
969,564
Üyeler
153,253
Son üye
olamaz999
Top Bottom