Neler Yeni

PintiPanda ve Jahrein'in Erzurum hakkında ki tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Lufoxi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Umut
PintiPanda ve Jahrein'in Erzurum hakkında ki tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?
Olay ilk başta Jahrein'in Erzurum oyununa eleştiri-hakaret etmesiyle başladı.
Sonrasında geliştiricinin mesajı ortaya çıktı.

Alıntıyı görüntüle
Sonrasında bu olay pandanın twit atmasıyla büyüdü.

Alıntıyı görüntüle

Sonrasında bu mesajlara Jahrein bu şekilde cevap verdi.
Alıntıyı görüntüle
Bunun üzerine PintiPanda video yayınladı.
Bu videoya ise Jahrein böyle tepki verdi.
Alıntıyı görüntüle
Buna da Panda cevap verdi.

Alıntıyı görüntüle

Sonrasında iki yayıncıda belli twitler attılar.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Sonrasında iki yayıncıda yayın açıp. Durumu anlattılar.
Jahre zaten boş bir yayıncı. Ülkemiz TEK KİŞİNİN yaptığı büyük adımları kötülemeyi çok seviyor. Zaten bide bu adamı izleyenler var... Panda haklı. Yapımcının yaptığı kapağın sesi kulağımda çınladı.

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Jahrein'e kesinlikle hak veriyorum. Böyle insanları yok emek vermiş , iyi oyun falan derseniz iyi Türk oyun göremezsiniz. Oyunu da izledim gerçekten berbattı hiç bir şeye özenenilmemiş.
O zaman adama moral verip oyunda ki teknik hataları söyleyerek oyunun gelişmesine yardımcı olabilirdi. Oyun hakkında ki eleştirilerini paylaşabilirdi. Sanırım panda nın video sunu izlemediniz. Jahrein in yaptığı eleştiri değil, LİNÇTİR.
Adam söyledi: Bu oyun erken erişim olarak çıksaydı tam olmasaydı, ben gelişmesine destek verirdim. Fakat oyun bitmiş bir oyun olarak çıktı ve gerçekten rezalet durumda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Jahre zaten boş bir yayıncı. Ülkemiz TEK KİŞİNİN yaptığı büyük adımları kötülemeyi çok seviyor. Zaten bide bu adamı izleyenler var... Panda haklı. Yapımcının yaptığı kapağın sesi kulağımda çınladı.
Bir de bu oyundan övünmemiz mi gerek yani? Oyunu izlediniz veya oynadınız mı çok merak ediyorum? Ha , eğer oyunu gerçekten beğendiniz destek olmak istiyorsunuz, alın 2-3 hesaptan oyunu desteğinizi verin.

sadometu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Sadık Dinçdemir
Boş işler ** bizene

Lufoxi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Umut
Jahrein'e kesinlikle hak veriyorum. Böyle insanları yok emek vermiş , iyi oyun falan derseniz iyi Türk oyun göremezsiniz. Oyunu da izledim gerçekten berbattı hiç bir şeye özenenilmemiş.

Adam söyledi: Bu oyun erken erişim olarak çıksaydı tam olmasaydı, ben gelişmesine destek verirdim. Fakat oyun bitmiş bir oyun olarak çıktı ve gerçekten rezalet durumda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bu oyundan övünmemiz mi gerek yani? Oyunu izlediniz veya oynadınız mı çok merak ediyorum? Ha , eğer oyunu gerçekten beğendiniz destek olmak istiyorsunuz, alın 2-3 hesaptan oyunu desteğinizi verin.
Anlatamadım galiba. Diyorum ki Jahrein zaten boş bir yayıncı her konuya atlamayı seviyor. Ülkemiz de bu tarz güzel işleri linç lemeyi çok seviyorlar. Övünmek zorunda değilsin. Ama böyle boş linçlerede gerek yok.

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Jahrein haklı bence.

smsísmαíl

80+ Silver
tuna abi markana olmuş ya la

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Anlatamadım galiba. Diyorum ki Jahrein zaten boş bir yayıncı her konuya atlamayı seviyor. Ülkemiz de bu tarz güzel işleri linç lemeyi çok seviyorlar. Övünmek zorunda değilsin. Ama böyle boş linçlerede gerek yok.
Linç değil bu. Kötü oyuna kötü diyip yerden yere vuracaksın ki düzgün oyun çıksın. Herkes Erzurumu övse ne olur? Tüm bağımsız oyun geliştiricileri böyle saçma milliyetçilik üzerinden para kazanma gibi yollara başvurur ve ortaya böyle örnekler çıkar.

Lufoxi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Umut
Linç değil bu. Kötü oyuna kötü diyip yerden yere vuracaksın ki düzgün oyun çıksın. Herkes Erzurumu övse ne olur? Tüm bağımsız oyun geliştiricileri böyle saçma milliyetçilik üzerinden para kazanma gibi yollara başvurur ve ortaya böyle örnekler çıkar.
Tamam o zaman oyunu beğenmediysen sen yap da biz oylayalım ha? Bari adamın emeğine saygınız olsun.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan
Top Bottom