Neler Yeni

PintiPanda ve Jahrein'in Erzurum hakkında ki tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,423
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Ben oyunu sen yaptın sandım öyle bir yazmışsin ki steamde yok demedim zaten o.O2
xd senin yorumundan yola çıkınca ben de öyle sandım lafımı geri alıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen benle ne zaman konustunda laf anlatamazsın diyorsun PintiPanda ile Jahrein arasındaki olan konu hakkında yorum bildirmemişim oyun hakkında bilgi vermişim kaç yıldır kullandığım platformlar epicte zaten verdiği beleş oyunlarda 150 den fazla oyun oldu neden yalan söyliyeyim bunu bir açıkla bana lütfen
hocam kusuruma bakmayın arkadaşın yorumunu da okuyunca size yapımcı gözü ile baktım affedersiniz.

robin

80+ Silver
ben kesinlikle pandaya hak veriyorum çakma makma aga desteklemezsen hiç bir türk gta 5 yapamaz sanki abd de bi anda aşırı iyi oyunlar çıkartıp dünya devi mi oldular yavaş yavaş olur bu işler destek ister sonuna kadar destekliyorum jahrein in yaptığı bu şey çok yanlış ve abartı
Undertale'ı tek kişi yaptı. 30 milyon dolara yakın satış + birsürü ödül aldı. Yaniii herşeyi imkan yok diyip geçiştirmeye gerek yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan Yüksel
Sen benle ne zaman konustunda laf anlatamazsın diyorsun PintiPanda ile Jahrein arasındaki olan konu hakkında yorum bildirmemişim oyun hakkında bilgi vermişim kaç yıldır kullandığım platformlar epicte zaten verdiği beleş oyunlarda 150 den fazla oyun oldu neden yalan söyliyeyim bunu bir açıkla bana lütfen
Konu nereden nereye geldi :D

DrWaterbender

80+ Bronze
Ben oyunu sen yaptın sandım öyle bir yazmışsin ki steamde yok demedim zaten o.O2
Yok kusura bakma o zaman boş yapma dedim çünkü dediğinden onu anlamadım ben yapmadım oyunu sadece Korsan oyun oynamıyorum destek olsun diye çocukluğumda internet kafede oynadığım oyunları bile aldım o yüzden bi hayli var birde zaten epicte ki ve amazonda ki ücretsiz oyunlardan baya geldi

xd senin yorumundan yola çıkınca ben de öyle sandım lafımı geri alıyorum

hocam kusuruma bakmayın arkadaşın yorumunu da okuyunca size yapımcı gözü ile baktım affedersiniz.
Sizde kusura bakmayın iyi forumlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emirhan Yüksel
Undertale'ı tek kişi yaptı. 30 milyon dolara yakın satış + birsürü ödül aldı. Yaniii herşeyi imkan yok diyip geçiştirmeye gerek yok.
O zaman adama moral verip oyunda ki teknik hataları söyleyerek oyunun gelişmesine yardımcı olabilirdi. Oyun hakkında ki eleştirilerini paylaşabilirdi. Sanırım panda nın video sunu izlemediniz. Jahrein in yaptığı eleştiri değil, LİNÇTİR.

robin

80+ Silver
O zaman adama moral verip oyunda ki teknik hataları söyleyerek oyunun gelişmesine yardımcı olabilirdi. Oyun hakkında ki eleştirilerini paylaşabilirdi. Sanırım panda nın video sunu izlemediniz. Jahrein in yaptığı eleştiri değil, LİNÇTİR.
Katılmıyorum. Yorum yapmacağım, yorgunum. İyi geceler dilerim.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ne olursa olsun Erzurum'un geliştiricisi öyle bir cevap vermemeliydi bence. Her şey de o cevaptan sonra gelişti zaten. Ağır eleştiriler alsa bile daha olumlu yaklaşmalıydı. Bu yüzden haklı konumda bile olabilirdi. Ama cevap yazan kişinin bir fedöcü! demediği kalmış. Konu çakma bir oyun yapmaktan ziyade yapımcının tavrı. Genele bakarsak çakma olmayan bir şey mi var? Hedeflerinin de milletin duygusunu sömürüp cep doldurmaktan başka bir şey olduğunu düşünmüyorum. Ki verdiği cevaplardan da belli hala duyar kasma derdindeler. Yerli yapımlar elbette desteklenmeli ama bence bu tür yapımlar bırakın kendi çöplüğünde eriyip gitsin. Yerli diye bir şey körü körüne desteklenmez. O kadar indie yerli yapım varken Erzurum gibi saçma sapan oyunlar üzerine konuşmak bile üzücü.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
kawga

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Jahrein haklı.
başka bir oyunu kopyalamışlar(the long dark), kötü bir hikaye, kötü grafikler...
bu oyunu mesela rockstar yapsa herkes eleştirirdi ama yerli olunca öve öve bitiremiyolar.
dürüst değiller.
oyun aslında the long dark erzurum modu.

Taha.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Taha Yasin Yıldızhan
PintiPanda ve Jahrein'in Erzurum hakkında ki tartışma hakkında ne düşünüyorsunuz?
Olay ilk başta Jahrein'in Erzurum oyununa eleştiri-hakaret etmesiyle başladı.
Sonrasında geliştiricinin mesajı ortaya çıktı.

Alıntıyı görüntüle
Sonrasında bu olay pandanın twit atmasıyla büyüdü.

Alıntıyı görüntüle

Sonrasında bu mesajlara Jahrein bu şekilde cevap verdi.
Alıntıyı görüntüle
Bunun üzerine PintiPanda video yayınladı.
Bu videoya ise Jahrein böyle tepki verdi.
Alıntıyı görüntüle
Buna da Panda cevap verdi.

Alıntıyı görüntüle

Sonrasında iki yayıncıda belli twitler attılar.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Sonrasında iki yayıncıda yayın açıp. Durumu anlattılar.
yalnız tuna abinin çoğu yayıncı
ya lise mezunu demesi

Top Bottom