Neler Yeni

Piyasada alınabilecek en fp sistem bu gibi duruyor

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Muhammed Yiğit
Arkadaşlar yakında sistem alıcam bu sistem şuana kadar gözüme en fp sistem gibi geldi sizin yorumlarınızı bekliyorum ve sistem parçalarınıda yorumlarsanız sevinirim

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Muhammed Yiğit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk çoğu kişi bu sisteme çok ısınır diyolar senin yorumun ne olur buna herkes ısıtıcı almıcaksan alma bu sistemi diyo

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Muhammet Yusuf Çelik
Knk çoğu kişi bu sisteme çok ısınır diyolar senin yorumun ne olur buna herkes ısıtıcı almıcaksan alma bu sistemi diyo
ben kendi bilgimle söylüyorum şöyle söylim senin attığın pc de soğutucu yok ve benim attığım daha ucuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet DÖnmez
Arkadaşlar yakında sistem alıcam bu sistem şuana kadar gözüme en fp sistem gibi geldi sizin yorumlarınızı bekliyorum ve sistem parçalarınıda yorumlarsanız sevinirim

2 haftadan fazladır bakıyorum bende incehesap da silverstone-3060ti benzeri uygun hazır sistemler kovaladım denk gelmedi malesef. Birazdan silverstone-3060ti yi sanırım sipariş vericem. 560tl farkla ryzen 5600x e çevirmeyi planlıyorum. Anakartı da yükseltmek istiyorum ama +1000tl ye malolcak ne yapacağım bilmiyorum

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Hocam bence pek ısınmaz asus dual serisi soğutma olarak gayet yeterli kasaya gelirsek vento nun önü mesh 4x12 fanlı modelini görüyoruz ki hava akışı olarak bu kasada gayet işlevsel yinede internetten veya youtubeden asus dual rtx 3060ti test videolarına bakmak en iyisi olur

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Muhammed Yiğit
2 haftadan fazladır bakıyorum bende incehesap da silverstone-3060ti benzeri uygun hazır sistemler kovaladım denk gelmedi malesef. Birazdan silverstone-3060ti yi sanırım sipariş vericem. 560tl farkla ryzen 5600x e çevirmeyi planlıyorum. Anakartı da yükseltmek istiyorum ama +1000tl ye malolcak ne yapacağım bilmiyorum
Knk peki neden o yükseltmeleri yapmak istiyosun sisteme yetmiyo mu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet DÖnmez
Knk peki neden o yükseltmeleri yapmak istiyosun sisteme yetmiyo mu
şuanki bilgisayarım 9 yıllık. Bi daha bi 10 yıl pc alamam gibi almışken tam alayım diye. Hazır sistemlerin anakartları cok kötü geliyor bana

zipottik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Muhammed Yiğit
Hocam bence pek ısınmaz asus dual serisi soğutma olarak gayet yeterli kasaya gelirsek vento nun önü mesh 4x12 fanlı modelini görüyoruz ki hava akışı olarak bu kasada gayet işlevsel yinede internetten veya youtubeden asus dual rtx 3060ti test videolarına bakmak en iyisi olur
İşlemci adına söylüyorlar zaten reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

şuanki bilgisayarım 9 yıllık. Bi daha bi 10 yıl pc alamam gibi almışken tam alayım diye. Hazır sistemlerin anakartları cok kötü geliyor bana
İşlemciyi neden yükseltiyosun

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet DÖnmez
Mpk dediğin ne reis valla kusurabakma bu kadar sormam normalde ama bende ilk defa sistem alıcam
bende yeni öğrendim. Mpk olunca kutusuz oluyormuş ama gene de sıfır oluyormuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu sistemde fena değil gibi. Ben 12 taksitle alıcam. Ama ütopyada 12 taksit seçeneği yok

Top Bottom