Neler Yeni

piyasadaki en iyi mouse ve gpro x superlight kablolu da kullanılabiliyormu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Kuyucaklioglu
Arkadaşlar başlıkta yazdığı gibi piyasadaki en iyi mouse nedir? fiyatı önemli değil. İkinciside G pro x wireless superlight kablolu arastirdim ama bunun hakkinda bisey bulamadim cahilce gelebilir kusura bakmayin

tyrantrex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
can çalık
Instagram
cancaliks
Twitter
acancalik
Dostum 2 haftadır kullanıyorum . Açıkçası kablosuz olarak kabloludan hiçbir farkı yok 1 ms aktarım hızı var bunu hissedemezsin. Şarj konusunda ise 2 haftadır kullanıyorum her gün ve hala daha %67 de duruyor hesabını sen yap.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Burak Kuyucaklioglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum 2 haftadır kullanıyorum . Açıkçası kablosuz olarak kabloludan hiçbir farkı yok 1 ms aktarım hızı var bunu hissedemezsin. Şarj konusunda ise 2 haftadır kullanıyorum her gün ve hala daha %67 de duruyor hesabını sen yap.
yok oyuzden degil hocam hem kablolu hem kablosuz kullanmak istiyorum oyüzden sordum

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,868
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113