Neler Yeni

Platonik aşkımı kaybettiğimde gelen duygusuzlaşma

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Arda
Evet arkadaşlar belki tanıyanınız vardır tanımayanlarınız varsa eski konularımdan bakabilir, bir kıza 5 sene platoniktim.

Bu konuyu bugün onunla 1 yıl aradan tekrar yazışımın, ve tekrardan red yiyişimin şerefine yazıyorum.

Arkadaşlar eskiden olsa ağlardım acı çekerdim gene evet ağlıyorum ama artık bu iş ağlamak acı çektirmiyor rahatlatıyor özlüyorum onu. Bir daha karşısına çıkmayacağıma söz verdim, erkeğim ve çıkmayacağım da.

Duygsuzlaştım eskiden ağlayabiliyordum artık çok çok nadir ve ağladığım da ise perişan olmuyorum. Kısacası duygusuz gibi bir şey oldum artık o kalbin de ki acı bıçak saplanma acısı keyif vermeye başladı hoşuma gitmeye başladı, sakın bana deli demeyin arkadaşlar başımdan çok şey geçti bu tek kız olayı değil, aile olayı, trafik kazası, okul konusu, vs.

Arkadaşlar duygularımı kaybetmekten korkuyorum ama bir yandan da iyi gelir diye düşünüyorum artık üzüldüğüm de bir şey hissetmiyorum.

Benim neden böyle olduğumu başından böyle olaylar geçen arkadaşlar varsa söyleyebilir mi duygularımı mı kaybediyorum?

bana bura da deli muamelesi yapmanızı istemem, çevrem ve arkadaşım olmadığı için forum da ki insanlara içimi dökmek istedim, umarım anlayabilen çıkar beni aranız da.

doctorcat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
erdem kurt
Bu saplantıdan başka bir şey değil. Seni sevmeyen birisi için üzülmek net olarak salaklıktır. Kendine sağlam bir tokat at ve kendine gel

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu saplantıdan başka bir şey değil. Seni sevmeyen birisi için üzülmek net olarak salaklıktır. Kendine sağlam bir tokat at ve kendine gel
hocam orası öyle ama, artık bir şey hissetmememin nedenini sordum, gene evet değer veriyorum ama artık eskisi hislerim yok acı hislerim bıçak saplansa bile kalbime zevk veriyo bu normal mi yoksa ben duyguları yavaş yavaş kaybettim zevk vermeye mi başladı çözemedim kendimden de korkmaya başlamadım değil.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
Bence melankolik olmuşsun dostum, en kısa sürede bu evreden çıkıp kendini geliştirme aşamasına girmelisin aksi takdirde zaman kaybı

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Arda
Bence melankolik olmuşsun dostum, en kısa sürede bu evreden çıkıp kendini geliştirme aşamasına girmelisin aksi takdirde zaman kaybı
hocam dediğiniz olabilir evet, haklı olma payınız var ama ne yapacağımı şaşırdım, artık hissizleştim duygusuzlaştım sadece uyumak ve üşümek istiyorum, bu ikisi beni aşırı rahatlatıyor, üzülüyorum ama acı çekmiyorum o kalbime bıçak saplanma hissi zevk veriyor ağladığım da perişan olmuyorum gülerek ağlamaya başlıyorum. Bilmiyorum eskiden böyle değildim.

Diyonel

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
653
İsim
Dionnel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ait her şey
hocam dediğiniz olabilir evet, haklı olma payınız var ama ne yapacağımı şaşırdım, artık hissizleştim duygusuzlaştım sadece uyumak ve üşümek istiyorum, bu ikisi beni aşırı rahatlatıyor, üzülüyorum ama acı çekmiyorum o kalbime bıçak saplanma hissi zevk veriyor ağladığım da perişan olmuyorum gülerek ağlamaya başlıyorum. Bilmiyorum eskiden böyle değildim.
Bu sana ne kazandıracak? Konfor alanından çıkmanın vakti gelmiş, testosteronun hakkını ver.

doctorcat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
erdem kurt
hocam orası öyle ama, artık bir şey hissetmememin nedenini sordum, gene evet değer veriyorum ama artık eskisi hislerim yok acı hislerim bıçak saplansa bile kalbime zevk veriyo bu normal mi yoksa ben duyguları yavaş yavaş kaybettim zevk vermeye mi başladı çözemedim kendimden de korkmaya başlamadım değil.
Sanırım 17,18 yaşındasın. Bu ruh hali geçer, ergenlikten dolayı böyle şeyler olabilir. Hedeflerine, kariyerine odaklan. Yarın üniversiteye gideceksin ve bir kız arkadaşın olacak.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
387
İsim
Arda
Sanırım 17,18 yaşındasın. Bu ruh hali geçer, ergenlikten dolayı böyle şeyler olabilir. Hedeflerine, kariyerine odaklan. Yarın üniversiteye gideceksin ve bir kız arkadaşın olacak.
okul konusu sıkıntı üniyi okuyamayacağım muhtemelen

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Bana kalırsa yıllarca birine platonik olmak özgüvensizliğin dibidir, hayatına yeni birini alıp devam etmek yerine aklına sürekli birini getirip ilahlaştırmak boş insan işidir, belli ki senin hayatında ne bir amacın ne sosyal hayatın vb bir şey yok. Kendini geliştirmeye bak gerisini boşver her boş kaldığında kızı aklına getirip hüü diye ağlayacaksın :D.

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,268
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord