Neler Yeni

Playstation 3 Alınır mı?

hpxtech

80+
Uncharted serisi 4 değil oynadım. Eskileri. Ve until dawn benzeri pcye çıkmamış oyunlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc var zaten. Amacım uncharted eski serisini oynamak ve ps özel oyunlarını oynamak.
PS3 Oynayacağın oyunları oynatırsa al istiyorsan. Ama GTA 6 gelirse anca PS5'e çıkar.

Armanc

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
487
İsim
Yusuf Armanc
Uncharted serisi 4 değil oynadım. Eskileri. Ve until dawn benzeri pcye çıkmamış oyunlar.

Pc var zaten. Amacım uncharted eski serisini oynamak ve ps özel oyunlarını oynamak.
Eski seri olduğundan mı PS3?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Mehmet Demir
Alınabilir 3 de 4 de 5 de iyi konsollar. hepsinde bolca türkçe-türkçe dublaj oyun var. Sadece ps3-4-5 piyasası xbox 360 one series piyasasından daha kazık. exclusivelere karşı özel ilginiz yoksa yoksa ps3 parasına xbox one veya ps4 parasına 2. el temiz series s alabilirsiniz.

Kırık: online oynanamaz fakat bütün oyunlar yüklenebiliyor ücretsiz korsan.

orijinal: oyunları para ile satın almalısın normal olması gerektiği gibi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Ahmet Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
PlayStation ve Bilgisayar Teknik Servis, Windows Developer, Cisco, Phyton, Yapay Zeka, Bilişim Sistemleri Yazılım ve Donanım Teknik Servis
Ps3 bakıyorum ama genelde ikinci el var ve kırık deniyor. Bu ps3 kırık ne oluyor? Zararı nedir? Ve ps4 oyunlarını açar mı?
Ps3 alma niyetin varsa yalnızca superslim modeli ise al yoksa alma, özellik fat kasalarda kronik aşırı ısınma sorunu var. Slim kasa alanlar ise termal macun bakımını vs umursamıyor o yüzden rsx chipleri artık neredeyse ömrünü tamamlamış durumda.

O yüzden ps3 yalnızca superslim modeli alın.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

PS3 alınmaz bence, oyun performansı rezalet, PS3 ün 720P de 20-30FPS dalgalı verdiği oyun PS4 de 1080P sabit 60FPS çalışıyor.

Ek olarak Uncharted için ilk iki oyunda PS3 versiyonu TR dil destekli değil sadece 3. Oyun dublajlı , PS4 deki Remastered versiyonunda tüm seri TR dublajlı öyle farklar da var bazı oyunlarda. Ben PS3 den PS4e geçtim, PS3 de kasa kasa oynadığım oyunları PS4 de tekrar oynadım dünya varmış dedim resmen ya 😀

Top Bottom