Neler Yeni

Playstation 4 slim ile xbox one s takas olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
arkadaşlar bende 500gb ,tek V2 kol ,80 dijital oyun 1 tane kutulu Tlou 2 ile ps4 slim var letgoda satılığa koydum birisi de bana bir teklif yaptı ,xbox one s, 2 kol ,biraz nakit para ile takas olur mu diye sizce ne yapmalıyım? (spiderman ,tlou serisi , god of war, uncharted serisi , infamous second son ,bloodborne gibi ps exclusive oyunlarını oynadım.Oyunlara vericek kadar param yok o yüzden game pass için bir tık sıcak bakıyorum one s tarafına)

Ilar

80+ Bronze
arkadaşlar bende 500gb ,tek V2 kol ,80 dijital oyun 1 tane kutulu Tlou 2 ile ps4 slim var letgoda satılığa koydum birisi de bana bir teklif yaptı ,xbox one s, 2 kol ,biraz nakit para ile takas olur mu diye sizce ne yapmalıyım? (spiderman ,tlou serisi , god of war, uncharted serisi , infamous second son ,bloodborne gibi ps exclusive oyunlarını oynadım.Oyunlara vericek kadar param yok o yüzden game pass için bir tık sıcak bakıyorum one s tarafına)
Gayet güzel teklif fakat dijital hesap işine sıcak bakmıyor insanlar. Hesabını tamamiyle kişinin üzerine yapıp kartlarını silmeyi unutma. Cihaz kontrollerini de mutlaka yapmanı tavsiye ederim. İçi açılmamış olması daha iyi olur. Ne kadara koydun cihazini?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,877
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Ben olsam takas yapmazdım. PS oyunları her zaman daha iyidir. Xbox'taki oyunlar zaten bilgisayardan da oynanabilir.

Kadir_1987

80+ Silver
Yerinde olsaydım One S alacağıma biraz daha sabreder ve para biriktirip Series S alırdım.

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
One s almanın mantığı yok.Series s e geçmedikçe ps4 kalsın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Halil arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet güzel teklif fakat dijital hesap işine sıcak bakmıyor insanlar. Hesabını tamamiyle kişinin üzerine yapıp kartlarını silmeyi unutma. Cihaz kontrollerini de mutlaka yapmanı tavsiye ederim. İçi açılmamış olması daha iyi olur. Ne kadara koydun cihazini?
4000 liraya koydum hocam.

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
471
İsim
sosyeteDİNOZOR
1 k daha ekle se s
Mesaj otomatik birleştirildi:

Al

Ilar

80+ Bronze
4000 liraya koydum hocam.
Piyasanin üstünde koymuşsunuz. Cihaz sizin tabii ki de fiyatı siz belirlersiniz ama piyasaya gore çok sizin cihazının açılmamış+temiz ise oyun ile birlikte 3400-3600 arasi koyabilirsiniz. Alıcının verdiği teklif ile cihaziniz ucuza gider

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,787
Üyeler
141,630
Son üye
ErenEfe
Top Bottom