Neler Yeni

PlayStation 4 slim ne kadar mantıklı

Zepe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can
Arkadaşlarından öncelikle merhaba. Ps4 pro almak için bütçem yok bu yüzden ps4 slim alıcam. Fakat ps4 pro olmayan versiyonuna oyun desteği ne kadar sürer sonuçta ps5 tanıtıldı eğer erken keserlerse oyun desteğini almam belki 4-5 ay sonra pro alırım ne düşünüyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?

datRuken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Muhammed Emin Alkan
Arkadaşlarından öncelikle merhaba. Ps4 pro almak için bütçem yok bu yüzden ps4 slim alıcam. Fakat ps4 pro olmayan versiyonuna oyun desteği ne kadar sürer sonuçta ps5 tanıtıldı eğer erken keserlerse oyun desteğini almam belki 4-5 ay sonra pro alırım ne düşünüyorsunuz yardımcı olabilir misiniz?
Pronun çok avantajı var. Hemde baya ama oyun desteği çok erken kesilicek bu nesil de ben öyle düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pronun çok avantajı var. Hemde baya ama oyun desteği çok erken kesilicek bu nesil de ben öyle düşünüyorum.
Hatta çoğu oyun gelmicek felan dediler.

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
bence 2. elden 2000₺ altına almayacaksanız veya 0 alacaksanız pc toplayın ps4 son nefesini vermek üzere boşuna ölü yatırım yapmayın ps4 şuan aşırı güçsüz bir cihaz pc lere göre ve desteği daha çabuk kaybedebilir(ps4 yaklaşıl 1teraflops yani rx460 gtx750ti ayarında ama ps5 10 xbox series x 12teraflops arada çok güç farkı var bence destek daha erken kesilebilir)

Zepe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Hatta çoğu oyun gelmicek felan dediler.
Mesela god of war 5 falan gelir mi

Tecan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Duhan Can

Zepe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can
bence 2. elden 2000₺ altına almayacaksanız veya 0 alacaksanız PC toplayın ps4 son nefesini vermek üzere boşuna ölü yatırım yapmayın ps4 şuan aşırı güçsüz bir cihaz PC lere göre ve desteği daha çabuk kaybedebilir(ps4 yaklaşıl 1teraflops yani rx460 gtx750ti ayarında ama ps5 10 xbox series x 12teraflops arada çok güç farkı var bence destek daha erken kesilebilir)
Ya aslında bir bakıma doğrusunda ps5 yeni çıkıcak oyunlar pahalı az oyun var hatta bence kesmezler erken desteği ama pro olmayan versiyonunda tırsıyorum

ErnGnc

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Eren
Mesela god of war 5 falan gelir mi
imkansız ps4 e sony tarafından 2020 sonundan itibaren oyun gelmez ama ubisoft gibi firmalar belki 2021 sonuna kadar destek verirler (bence ps4 pro ile ps4 e destek aynı zamanda kesilir belki en fazla 2 oyun sadece ps4 pro ve ps5 e çıkar aynı nesil in konsolları olduğundan aynı kefede değerlendirilip beraber destekleri kesilir bence)

beritankorkusuz

80+ Silver
Pro almanı tavsiye ederim ,özelliklede ps5 çıkmışken fiyatlar düşeceğinden dolayı

Zepe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can
Pro almanı tavsiye ederim ,özelliklede ps5 çıkmışken fiyatlar düşeceğinden dolayı
Aslında şu an sepetinde bundle paket var gow days gone gta 5 ps4 slim 500 GB ben ona harici ssd eklerim de 3600tl uygun gibi geldi bana

Aslında şu an sepetinde bundle paket var gow days gone gta 5 ps4 slim 500 GB ben ona harici SSD eklerim de 3600tl uygun gibi geldi bana
Bir de 3600 e tek ps4 pro var sıkıntım şu 4k TV yok bende ve oyunlara para sıkıntı oluyor bundle da 2 oyun var uzun süren o yüzden

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Valla PS4 ve PS4 Pro aynı platform. Birine destek kesilirse diğerine de kesilir. PS4 platformuna pek fazla oyun geleceğini düşünmüyorum Ocak 2021'den sonra.

Zepe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can
Valla PS4 ve PS4 Pro aynı platform. Birine destek kesilirse diğerine de kesilir. PS4 platformuna pek fazla oyun geleceğini düşünmüyorum Ocak 2021'den sonra.
E kankam ps5 daha yeni tanıtıldı daha oyun bile çıkmadı tam anlamıyla ps5 için pahalı olacak oyunları da öyle bazı hatalarda illa ki olur o yüzden ben kesiceklerini sanmıyorum en az 2 yıl daha gider bence

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
E kankam ps5 daha yeni tanıtıldı daha oyun bile çıkmadı tam anlamıyla ps5 için pahalı olacak oyunları da öyle bazı hatalarda illa ki olur o yüzden ben kesiceklerini sanmıyorum en az 2 yıl daha gider bence
Bilemiyorum vallahi. Sonbaharda çıkacak oyunlar kesinlikle PS4'e gelir. Cyberpunk vesaire. FIFA PES zaten yıllarca desteğini sürdürür. Hadi bilemediniz 2021 başı da desteklenir. 2021 sonbaharında artık sadece PS5 oyunları görür oluruz. Ha zaten Playstation exclusive olarak tanıtılan hiçbir oyunun 4'e geleceğini düşünmüyorum. The Last of Us: Part II ve Ghost of Tsushima ile PS4 exclusiveleri biter.

• Beğen
Reaksiyonlar: Zepe

Zepe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Berke can
Bilemiyorum vallahi. Sonbaharda çıkacak oyunlar kesinlikle PS4'e gelir. Cyberpunk vesaire. FIFA PES zaten yıllarca desteğini sürdürür. Hadi bilemediniz 2021 başı da desteklenir. 2021 sonbaharında artık sadece PS5 oyunları görür oluruz. Ha zaten Playstation exclusive olarak tanıtılan hiçbir oyunun 4'e geleceğini düşünmüyorum. The Last of Us: Part II ve Ghost of Tsushima ile PS4 exclusiveleri biter.
Cyberpunk çok iyiye benziyor Tlou2 kesinlikle oynamak isterim ghost of tsushima da iyi bana bunlar yeter zaten xd sağol kankam yardımların için umarım Bi 2 yıl daha gider ps4 devri

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,765
Üyeler
154,464
Son üye
mkbgl
Top Bottom