Neler Yeni

Playstation 5 Slim Dijital vs Standart

Luci_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Berke
İlgilendiği Kategoriler
Karışık
Discord
berke#0001
Merhaba, Playstation 5 Slim almaya karar verdim ama hangi sürümü alsam karar veremiyorum. 2 versiyon arasında 1000-1500TL arası bir fark var. CD li versiyon almaya değer mi? CD li oyun oynayacağımı zannetmiyorum ama almışken olsa mı diyorum. Fiyat farkı önemli değil ama CD li versiyonun görüntüsü hoşuma gitmiyor. Bu devirde artık CD kullanılmaz gibi.

Oyunları oynadıktan sonra satma avantajın olur diyorlar ama ben sarı sitedeki oyunlara baktım fiyatlarda bir avantaj göremedim.

Aklıma takılan bir konuda şu ben ilk defa konsol alıyorum bilgim yok, başkasının CD sini taktığımda oyun ilerlemeleri vs. o kişininkiler mi oluyor ?

2. el alınan CD lerde güvenlik riski var mı? Mesela CD ye zararlı yazılım gömebilirler mi? Ben PS üzerine kart bilgilerimi kaydedeceğim sonuçta kimin ne yapacağı belli olmaz.

Deneyimlerinizi ve bilgilerinizi aktarırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Son düzenleme:

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
Furkan Görür
cdsiz alın bence. CD li alıp satmakta zor zaten ps plus var.

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güvenilir yerlerden 2. El CD alma gibi bir düşüncen varsa diskli sürümünü al. Onun dışında gerek yok. Ben bu zamana kadar CD'li oyun almadığım için PS5'i digital olarak almıştım.

maury

80+
2. el CDli oyun alacağın güvenilir kaynağın varsa CDli versiyon. Sitelerden üzerinden alırım dersen bulaşma o nedenle dijital versiyon.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,286
Üyeler
156,589
Son üye
Xalionis
Top Bottom