Neler Yeni

Playstation firması nereye doğru gidiyor, ürünleri satın alınabilir durumda mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
KawaiSobaBorusu
PS(Playstation) 4 zamanından beri PS sahibi olmak istiyordum, fakat bu zamanlara nasip oldu. Normalde çok fazla endişem yoktu ama Concord olayından sonra Horizon Forbidden West Remake'in duyurusu ile firma düşüşe geçti, bu durum beni korkutuyor ayrı olarak hala exclusive oyun yok sayılır. Oyunlar er yada geç biligisayara çıksa bile ben PS üzerinden oynamak istiyorum neyse kendimi açıkladığıma göre asıl soruya geleyim, PS 5 edindiğim zaman beni üzer mi, Bir sonraki jenarasyona kadar güzel exclusive oyun çıkma ihtimali ne kadar? Konsolu edindikten sonra bir ara konsol olarak kalmasını istemiyorum. Sizce hala alınabilir bir konsol mu?(Halihazırda bir PC sahibiyim)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Kadir
Üzer bence oyunlar alınabilecek fiyatlarda değiller.Pc al

omerdgn42

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Ömer Doğan
PS(Playstation) 4 zamanından beri PS sahibi olmak istiyordum, fakat bu zamanlara nasip oldu. Normalde çok fazla endişem yoktu ama Concord olayından sonra Horizon Forbidden West Remake'in duyurusu ile firma düşüşe geçti, bu durum beni korkutuyor ayrı olarak hala exclusive oyun yok sayılır. Oyunlar er yada geç biligisayara çıksa bile ben PS üzerinden oynamak istiyorum neyse kendimi açıkladığıma göre asıl soruya geleyim, PS 5 edindiğim zaman beni üzer mi, Bir sonraki jenarasyona kadar güzel exclusive oyun çıkma ihtimali ne kadar? Konsolu edindikten sonra bir ara konsol olarak kalmasını istemiyorum. Sizce hala alınabilir bir konsol mu?
Ben laptop+ps kolu aldım televizyona bağladım baya memnunum. Özel oyun kalmadı tek last of part 2 gelmedi daha o da seneye gelir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üzer bence oyunlar alınabilecek fiyatlarda değiller.Pc al
PS Plus mükemmel

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,406
Üyeler
156,326
Son üye
demeter