Neler Yeni

PMYO ücretini yatirdim ama geçmedi

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Metehan bahar
Halkbanktan 1050tlyi yatirdim. Saat 18-19 arası. Ama ödenmemiş gözüküyor. Fiş aldinmi diyenler için alamadim çünkü vermedi. O seçenek seçilmiyordu. Kağıt yoktu sanirim bilmiyorum.
Sizce mesai saati dışında olduğu için mi? Başına gelen varmi benzeri?

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
Sarp Yılmaz
Muhtemelen mesai saatleri dışında olduğu için işleme alınmadı yarın gün içerisinde işleme alınır diye düşünüyorum.

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Metehan bahar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Muhtemelen mesai saatleri dışında olduğu için işleme alınmadı yarın gün içerisinde işleme alınır diye düşünüyorum.
Hocam instagramda benimle benzer şikayeti olanlar gördüm de ben fiş almadım. Yksye girdiğim zaman buna benzer bir sorunla 2 kere yatırmak zorunda kalmiştim. Neyse cevapladığin için teşekkürler.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,194
İsim
Sarp Yılmaz
Hocam instagramda benimle benzer şikayeti olanlar gördüm de ben fiş almadım. Yksye girdiğim zaman buna benzer bir sorunla 2 kere yatırmak zorunda kalmiştim. Neyse cevapladığin için teşekkürler.
Hocam o kısımda da sizin hatanız var mobil bankacılık olmadığı sürece her zaman fiş alın ATM'den.
Mobil bankacılık olsa oradan dekont alırdınız ama işte şu an alamazsın.

kaptraew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Metehan bahar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam o kısımda da sizin hatanız var mobil bankacılık olmadığı sürece her zaman fiş alın ATM'den.
Mobil bankacılık olsa oradan dekont alırdınız ama işte şu an alamazsın.
Hocam aldim normalde de vermedi. Bir kaç ses cikardi o kadar. Bir daha tiklamak istediğimde seçenek seçilmiyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,169
Üyeler
154,880
Son üye
muhammedonganlican
Top Bottom