Neler Yeni

Pny 3060ti new world düşük gpu kullanımı

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
Merhaba ekran kartı new world oyununda düşük kullanım veriyor ama sadece base de iken baseden çıktığımda gpu kullanımı yükselip fps noormal seviyeye geliyor sadece cs ve new world oynadığım için problem neyde anlayamadım ekran kartına yük bindirmek için cs'de 1080p oynadım ve ondanda sıkıntı yok gibi gözüküyordu sorunun neyde olduğunu net şekilde anlayabileceğim bir yöntem var mı? ayrıca 3060ti oyun testlerine baktığımda gpu saat frekansı 2005mhz çalışıyor benimki en fazla 1920mhz görüyor bunun hakkında da bilgisi olan yazarsa sevinirim.

freygasm

80+ Gold
Cpu intensive oyunlarda tam kullanmak zorunda değil gpuyu. Mhz olayına gelirsek de modelden modele boost frekansı değişir. Videolarda ondan seninkinden yüksek olabilir yani.

LPOX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
Murat Karahan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
doğru hocam ama böyle bir sorun yokken bir anda olması şüphe oluşturdu new world zaten sıkıntılı bir oyun ama frekans olarak -200 gibi bir olay var ve bu benim fpsimi etkilemez mi? youtubedan bir sürü 3060ti videolarına baktım referans karta bile baktım hepsi 2005 veriyor pny dandik marka değil neden bu kadar düşük veriyor oda garip

Top Bottom