Neler Yeni

POCO F5 VS GT2 PRO HANGİSİ ?

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Hangisini önerirsiniz POCO f5 12 ramli işlemci de daha güncel daha iyi diye biliyorum ama karar veremedim

S23 satıp 15500e f5 alabiliyorum sizce mantıklı mı 1 sene sonra babama vereceğim telefonu.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Murat
Gt2 pro ekranı daha güzel ama 8 gen 1 işlemci var. Fazla ısınan bir işlemci. Gorilla glass victus kullanması da iyi bir şey ama poco f5 ile neredeyse kafa kafaya performansları var. Ekranı için ben gt2 pro seçerdim

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Hangisini önerirsiniz POCO f5 12 ramli işlemci de daha güncel daha iyi diye biliyorum ama karar veremedim
Viewsonic dışında telefon alınmaz hocam. :ROFLMAO:
Poco f5 daha güncel bir telefon ancak gt2 pro daha kaslı, daha yüksek çözünürlüklü bir telefon. Tercihinizi buna göre yapsanız daha sağlıklı olur. Açıkcası ben gt2 pro ya daha sıcak bakıyorum. Kasası daha hawli. :blobdance:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gt2 pro ekranı daha güzel ama 8 gen 1 işlemci var. Fazla ısınan bir işlemci. Gorilla glass victus kullanması da iyi bir şey ama poco f5 ile neredeyse kafa kafaya performansları var. Ekranı için ben gt2 pro seçerdim
Daha uzun ömürlü bir telefon olsun gerisi mühim deil sizce hangisi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Poco f5 daha güncel bir telefon ancak gt2 pro daha kaslı, daha yüksek çözünürlüklü bir telefon. Tercihinizi buna göre yapsanız daha sağlıklı olur. Açıkcası ben gt2 pro ya daha sıcak bakıyorum. Kasası daha hawli. :blobdance:
Mesele tıp deil uzun ömürlü olması hocam

POCO f5 renk gt2 pro yu antutuda ezio 150k fark var neredeyse

qnyb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
908
İsim
Güney
Daha uzun ömürlü bir telefon olsun gerisi mühim deil sizce hangisi

Mesele tıp deil uzun ömürlü olması hocam
Hocam biri 2022 diğeri 2023 model. Telefonlarda çıkış yılı ömrünü belirleyen bir şey. Daha uzun süre kullanmak istiyorsanız poco f5 alabilirsiniz.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Hocam biri 2022 diğeri 2023 model. Telefonlarda çıkış yılı ömrünü belirleyen bir şey. Daha uzun süre kullanmak istiyorsanız poco f5 alabilirsiniz.
Ben 1 yıl kullanıp babama vercem babam da uzun süre kullanacak bundan ötürü ömrü uzun olması lazım

• Beğen
Reaksiyonlar: qnyb

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Poco F5 tercihim olurdu. Performans gözle görülür tek fark ekran üstelik GT2 de fiyatta yükselmiş görünüyor. Güncel ve işlemci gücü olarak da önde olanı tercih ederim Poco F5

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
Poco F5 tercihim olurdu. Performans gözle görülür tek fark ekran üstelik GT2 de fiyatta yükselmiş görünüyor. Güncel ve işlemci gücü olarak da önde olanı tercih ederim Poco F5
POCO f5 3 4 yıl gider mi hocam hiç kasmadan vs

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
649
İsim
Murat

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,051
İsim
Bilal Tepe
3 yıl boyunca samsung a70 kullandım hala daha yetiyor babama. Realme gt2 pro 5 yıl götürür en az
POCO f5 daha da uzun ömürlü olur bence işlemci daha iyi ram daha iyi depolama da daha iyi sırf ekran için gt2 almak istemiyorum film izleyen biri deilim babamda öyle

• Beğen
Reaksiyonlar: Alyx

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ

qnyb

80+ Bronze
Dahası