Neler Yeni

Yardım Poco X3 NFC aşırı kasma sorunu acil

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yağız
Cihazım POCO X3 NFC
MIUI 12.5.4.0a güncelledim ve ana ekranda bile her yerde kasıyor telefon bu yazıyı bile zar zor yazıyorum aşırı aşırı takılıyor ve şarjı çok hızlı bitiyor acil çözüm var mıdır ya her yerde kasıyor telefon oyun olarak sadece Subway surf indirili

Bergee

80+ Silver
Cihazım POCO X3 NFC
MIUI 12.5.4.0a güncelledim ve ana ekranda bile her yerde kasıyor telefon bu yazıyı bile zar zor yazıyorum aşırı aşırı takılıyor ve şarjı çok hızlı bitiyor acil çözüm var mıdır ya her yerde kasıyor telefon oyun olarak sadece Subway surf indirili
Hocam MIUI arayüzlü cihazlarda ne yazık ki böyle bir problem söz konusu olabiliyor. Size tavsiyem temizinden telefonu sıfırlamak olacaktır. Her güncelleme de bunu yapmak gerekiyor aslında cihazın daha stabil çalışması için. Bende Poco X3 NFC kullanıyorum ama farklı bir yazılım ile birlikte ve hiçbir şekilde güncelleme yapmıyorum en stabil sürüm olan 12.0.4 sürümündeyim xiaomi.eu rom unu kullanıyorum. Hatta şöyle söyleyeyim PUBG mobile 75 FPSte oynatıyor 😂 Antutu skoru ise 366.000 küsür siz düşünün 😂

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam MIUI arayüzlü cihazlarda ne yazık ki böyle bir problem söz konusu olabiliyor. Size tavsiyem temizinden telefonu sıfırlamak olacaktır. Her güncelleme de bunu yapmak gerekiyor aslında cihazın daha stabil çalışması için. Bende Poco X3 NFC kullanıyorum ama farklı bir yazılım ile birlikte ve hiçbir şekilde güncelleme yapmıyorum en stabil sürüm olan 12.0.4 sürümündeyim xiaomi.eu rom unu kullanıyorum. Hatta şöyle söyleyeyim PUBG mobile 75 FPSte oynatıyor 😂 Antutu skoru ise 366.000 küsür siz düşünün

Cihazım POCO X3 NFC
Sıfırlarsanız sorun çözülür lakin MIUI 13 gelince almanızı tavsiye ederim

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,774
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bende de aynı telefon var şuana kadar herhangi bir sıkıntısı olmadı, güncelleme sonrası olmuş olabilir, telefoncuya götür baksın.

Sabri45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Sabri
Hocam MIUI arayüzlü cihazlarda ne yazık ki böyle bir problem söz konusu olabiliyor. Size tavsiyem temizinden telefonu sıfırlamak olacaktır. Her güncelleme de bunu yapmak gerekiyor aslında cihazın daha stabil çalışması için. Bende Poco X3 NFC kullanıyorum ama farklı bir yazılım ile birlikte ve hiçbir şekilde güncelleme yapmıyorum en stabil sürüm olan 12.0.4 sürümündeyim xiaomi.eu rom unu kullanıyorum. Hatta şöyle söyleyeyim PUBG mobile 75 FPSte oynatıyor 😂 Antutu skoru ise 366.000 küsür siz düşünün 😂
12.0.4 u nasıl yukleriz peki yardımcı olabilirmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon çok kasiyor

Bergee

80+ Silver
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefon çok kasiyor
Hocam cihaz yurt dışı mı yurt içi mi? Yurt içiyse garantisi var mı?

Top Bottom