Neler Yeni

Android Poco X3 NFC ALMAYIN!

smithblacksmith

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Samet Demirci
Merhaba,

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce Poco X3 aldım, bu süre zarfında açık konuşayım hızı ilk başlarda tatmin ediyordu LG G6, kullanırken buna geçince fark edilir bir hız yaşadım.

Son zamanlarda telefon araştırmaları yapıyorum, Poco X3 benim abarttığım kadar hızlı telefon değilmiş. Evde Redmi Note 2 var eski bir telefon, işlemcisi X3' den bir tık daha hızlı.

Arayüzünden midir bilmiyorum Redmi Note 2 aşırı hızlı işlemler yapabiliyorken Poco X3 çok hantal hissettiriyor.

MIUI 9 eski model Redmi Note 2 "bildirim sesi açma kapatma" özelliği varken Poco X3 NFC' de bu özellik yok.

Aldığımdan bu yana 2 defa ekran renkleri tuhaflaştı ( sanki paneli bozulmuş gibi ekranı oldu resetleyince düzeldi)

İlk başlarda da telefon kendi kendine sararıyordu, her şey sarı oluyordu yazılımla düzeldi.

Yazılım güncellemesinler ama şu MIUI arayüzünü stabil yapsınlar. Eski model 2. el Xiaomi Mi 6 alsaydım keşke ( yarı fiyatına)

Eskiden Xiaomi fanıydım resmen ama kullanınca soğudum.

Her güncellemede büyük değişiklikler yapıldığını söyleyip berbat ediyorlar.

MIUI 13 bir türlü gelemedi, Android 12 bir türlü gelemedi.

Bildirim kısmında kaçırılan bildirimleri göreceğimiz bir özellik açılacaktı o da gelmedi.

Boş vaatler veren bir marka, eskiden çok kaliteliydi.

YusufShn01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Yusuf Emre Şahin
herkes aynı şeyi yaşayacak diye buraya yok tabii ki. ama geçmiş olsun kötü tecrübe olmuş

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,390
İsim
Selman

kyagizzz

80+ Bronze
Merhaba,

Arkadaşlar yaklaşık 1 yıl önce Poco X3 aldım, bu süre zarfında açık konuşayım hızı ilk başlarda tatmin ediyordu LG G6, kullanırken buna geçince fark edilir bir hız yaşadım.

Son zamanlarda telefon araştırmaları yapıyorum, Poco X3 benim abarttığım kadar hızlı telefon değilmiş. Evde Redmi Note 2 var eski bir telefon, işlemcisi X3' den bir tık daha hızlı.

Arayüzünden midir bilmiyorum Redmi Note 2 aşırı hızlı işlemler yapabiliyorken Poco X3 çok hantal hissettiriyor.

MIUI 9 eski model Redmi Note 2 "bildirim sesi açma kapatma" özelliği varken Poco X3 NFC' de bu özellik yok.

Aldığımdan bu yana 2 defa ekran renkleri tuhaflaştı ( sanki paneli bozulmuş gibi ekranı oldu resetleyince düzeldi)

İlk başlarda da telefon kendi kendine sararıyordu, her şey sarı oluyordu yazılımla düzeldi.

Yazılım güncellemesinler ama şu MIUI arayüzünü stabil yapsınlar. Eski model 2. el Xiaomi Mi 6 alsaydım keşke ( yarı fiyatına)

Bildirim kısmında kaçırılan bildirimleri göreceğimiz bir özellik açılacaktı o da gelmedi.

Fan boyluk değil ama bence telefon İphone dur hocam. Yillardir cevremde iphone kullanan var hic biri gram sıkıntı yasamadi batarya disinda o da 2 sene kullanip degistirder. Annem hala 6s kullaniyir ve cayir cayir.

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,571
İsim
Yavuz
Bende poco x3 kullanicisiyim gayet memnunum. Elektronik işi şans işi. Bu arada teli Şubat'ta aldım.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,024
İsim
araba
bende redmi 9t 6/128 kullanıyorum memnunum.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Merhaba,

MIUI 13 daha üst segment telefonlara gelmedi ilerde x3 nfc'e gelecek Android 12 de gelecek

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,571
İsim
Yavuz

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,114
İsim
Mert Metshi
Bende kullanıyorum şuanlık memnunum tek sorun ghost touch vardı güncellemeyle düzeltildi

uydu3

80+ Silver
Fan boyluk değil ama bence telefon İphone dur hocam. Yillardir cevremde iphone kullanan var hic biri gram sıkıntı yasamadi batarya disinda o da 2 sene kullanip degistirder. Annem hala 6s kullaniyir ve cayir cayir.
Bütçen yüksekse telefon iphonedur tamamda 4.5k bile ülkedekiler için iyi parayken 4.5kya iphonede telefon bulamıyorsun ayrıca teknoloji şans işidir birisi en kaliteli psu alır ilk elektrik kesintisinde gider biriside frisby psu alır 10 elektrik kesintisinde bile bişey olmaz benim arkadaşımdada 6s var ekranı bozuldu durduk yere yani

kyagizzz

80+ Bronze
Valla su an 4.5 k m olsa ikinci el iphone alirim ya da biraz daha koyarim gerekirse
Bütçen yüksekse telefon iphonedur tamamda 4.5k bile ülkedekiler için iyi parayken 4.5kya iphonede telefon bulamıyorsun ayrıca teknoloji şans işidir birisi en kaliteli psu alır ilk elektrik kesintisinde gider biriside frisby psu alır 10 elektrik kesintisinde bile bişey olmaz benim arkadaşımdada 6s var ekranı bozuldu durduk yere yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom