Neler Yeni

Android Poco X3 NFC ALMAYIN!

uydu3

80+ Silver
Valla su an 4.5 k m olsa ikinci el iphone alirim ya da biraz daha koyarim gerekirse
Sen biraz daha koyabiliyorsundur ülkenin yarısı koyamaz üstüne okadar 4k paran olduğunda ikinci el iphone bile bulamıyorsun

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Berke
Bence xiaomi alıcaksanız Mi serisi alınmalı diğer serileri deneme tahtası olarak kullanıyorlar. Diğer markalarda da aynı yeni bir özellik önce redmi honor realme poco gibi alt markalara geliyor. Firma bakıyor müşteri memnun fakat şöyle sorunlar Ana marka olan xiaomi mi , huwaei, Oppo amiral gemisi telefonlarına bu yeni çıkan özelliğin sorunlarını gidererek sorunsuz olarak çıkarıyor.
Baktılar bu yeni çıkardıklar özellik çok kötü yorumlar alıyor beğenilmedi sadece alt markanın Müşteri memnuniyeti zedeleniyor Ana marka etkilenmiyor. Çoğu Çinli firma bu yöntemi izliyor

kyagizzz

80+ Bronze
Sen biraz daha koyabiliyorsundur ülkenin yarısı koyamaz üstüne okadar 4k paran olduğunda ikinci el iphone bile bulamıyorsun
Hocam demeye calistiğim sey su ne guzel diyorsun 4k az degil. 4 k verip sorunlu telefon alacağima gerekirse 2 ay daha beklerim saglam telefon alirim.

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Aynı ürünü 6/128 geçen sene Aralık ayından belli kullanıyorum. Hiçbir sorun yaşamadım, teknoloji şans işidir

rimpalace

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
halil gökhan
poco x3 ten sonra bir daha xiaomi alanın....

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,226
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
annemde note 8 var ekran dediğin gibi böyle bir tuhaf oldu bir zaman sonra ve rehberler kısmın da kişilerin isimi bazenleri gözükmyüor bazenleri gözüküyor değişik bir şey oldu

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
334
İsim
mehmet alp kütük
Hocam demeye calistiğim sey su ne guzel diyorsun 4k az degil. 4 k verip sorunlu telefon alacağima gerekirse 2 ay daha beklerim saglam telefon alirim.
11 pro 64 GB kullanıyorum 2 yıl aralıksız PUBG oynadım telefonda pili resmen eskittim %82 pil sağlığı hala oynuyorum 60 fps sabit telefon aman vermiyor arayüz performansı 10/10 uygulamaya girme süresi max 2 saniye

Top Bottom