Neler Yeni

Android POCO X3 Pro Güncelleme Gelmedi

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,269
İsim
MehmedVII
1-1,5 yıl önce duyuru yapıldı MIUI 14 ve Android 13 güncellemesi alacak diye ama hâlâ hiçbir güncelleme gelmedi. Güncel listelere bakıyorum gelmesi gerekiyor. Telefon Mi Shop'tan alınma. GTA San Andreas Definitive Edition oynamak istiyorum birkaç ay önce indirilebiliyordu ama şimdi desteklemiyor o sebepten Android 13 geçip deneyecem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdulkadir Çoban
Hocam bende poco x3 nfc var ve fazla takılmam yazılım olayına ama bana MIUI 14 gelmiş. Size gelmemesi şaşırtıcı doğrusu, en iyisi bi teknik servis vb. yerlerin numarasını bulup sormanız.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,269
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende poco x3 nfc var ve fazla takılmam yazılım olayına ama bana MIUI 14 gelmiş. Size gelmemesi şaşırtıcı doğrusu, en iyisi bi teknik servis vb. yerlerin numarasını bulup sormanız.
Gariptir ki NFC modeli de listede yok

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
413
İsim
Ali Mert Okuducu
1-1,5 yıl önce duyuru yapıldı MIUI 14 ve Android 13 güncellemesi alacak diye ama hâlâ hiçbir güncelleme gelmedi. Güncel listelere bakıyorum gelmesi gerekiyor. Telefon Mi Shop'tan alınma. GTA San Andreas Definitive Edition oynamak istiyorum birkaç ay önce indirilebiliyordu ama şimdi desteklemiyor o sebepten Android 13 geçip deneyecem.
Bana da gelmemiş hocam :D Sizin konuyu görünce fark ettim

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,269
İsim
MehmedVII

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,269
İsim
MehmedVII

LynxE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Yunus Emre Gül
Hocam bölgeyi almanya veya fransa yapıp güncellemeleri tekrar kontrol edermisin.Redmi note 10 pro kullanıyorum.Bölgeyi Almanya yapınca güncelleme gelmişti.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,269
İsim
MehmedVII
Hocam bölgeyi almanya veya fransa yapıp güncellemeleri tekrar kontrol edermisin.Redmi note 10 pro kullanıyorum.Bölgeyi Almanya yapınca güncelleme gelmişti.
ikisi de olmadı

TİTAN.

80+ Platinum
bana gelmişti ve telefonu servise yollamak zorunda kaldım gelmediği için mutlu olacağım aklımın ucundan geçmezdi :D

• Üzgün

Mithril

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Muhammet Kürkçü
Android 13 değil ama miui 14 var mifirmde isterseniz kendiniz atabilirsiniz yazılımı çok zor bir şey değil.
Site xiaominin offical sitesi ve romları bir problem olmaz.
Not: sanırım site offical değil ama herkesin kullandığı güvenli bir site ondan emin olabilirsiniz.

• Beğen

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,595
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Bende Redmi Note 10S var Miui 14 var (14.0.5) HyperOS gelicek dendi gelen giden yok
(Gerçi telefonu değiştireceğim zaten niye dert edindiysem)

• Beğen
Top Bottom