Neler Yeni

Poco X3 vs Oppo Reno 4 Lite

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
Selamlar, birkaç gündür bu iki telefon hakkında araştırma yapıyorum. Fiyatları hemen hemen aynı sayılabilir. Gözden kaçırdığım farkları olabilir diye size sormak istedim. Muhtemelen şuan kullandığım (Huawei P20 Lite) telefondan sonra ikisinden de memnun kalacağım fakat yine de tartışalım. Aslında benim için X3 öndeydi ama arada kalmama neden olan durum ise Reno 4 Lite'da amoled ekran olması. Sizce hangisi/neden? Bu arada aynı fiyat bandında farklı önerilere de açığım.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
kripto paralar,mining,OC/soğutma,donanım,borsa
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Twitter
KucukdoganOzgur
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Discord
wh1te#4220
Selamlar, birkaç gündür bu iki telefon hakkında araştırma yapıyorum. Fiyatları hemen hemen aynı sayılabilir. Gözden kaçırdığım farkları olabilir diye size sormak istedim. Muhtemelen şuan kullandığım (Huawei P20 Lite) telefondan sonra ikisinden de memnun kalacağım fakat yine de tartışalım. Aslında benim için X3 öndeydi ama arada kalmama neden olan durum ise Reno 4 Lite'da amoled ekran olması. Sizce hangisi/neden? Bu arada aynı fiyat bandında farklı önerilere de açığım.
Poco X3 alırdım ben ki aldım kullanıyorum gayet memnunum ekran konusu kafanı karıştırmasın Poco'nun ekranı kesinlikle kötü değil ayrıca 120Hz olmazı AMOLED ekranı unutturuyor bana kalırsa.

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Poco X3 alırdım ben ki aldım kullanıyorum gayet memnunum ekran konusu kafanı karıştırmasın Poco'nun ekranı kesinlikle kötü değil ayrıca 120Hz olmazı AMOLED ekranı unutturuyor bana kalırsa.
Evet ekranın 120 hz olması da beni x3 e yönelten en büyük nedenlerden. Bir de bataryası. Birde kamera performansını merak ediyorum. Telefonda oyun oynayan biri değilim genel olarak sosyal medya ve fotoğraf çekmek için kullanıyorum, dikkat ettiğim şey de akıcı olması ve donma kasma yaşamamak. Biraz bilgi verebilir misin kullanım deneyimlerinden.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ewq_wh1te_qwe
Twitter
KucukdoganOzgur
Facebook
ozgur.kucukdogan.39
Discord
wh1te#4220
Evet ekranın 120 hz olması da beni x3 e yönelten en büyük nedenlerden. Bir de bataryası. Birde kamera performansını merak ediyorum. Telefonda oyun oynayan biri değilim genel olarak sosyal medya ve fotoğraf çekmek için kullanıyorum, dikkat ettiğim şey de akıcı olması ve donma kasma yaşamamak. Biraz bilgi verebilir misin kullanım deneyimlerinden.
Bende benzer şekilde genel olarak sosyal medya ve fotoğraf çekmek için kullanıyorum telefonun başında bir programın açılması için beklediğimi hatırlamıyorum telefon arayüzü uygulamalar vs gayet hızlı kamerası beni fazlasıyla tatmin etti çok fazla telefon denemedim ama şuana kadar gördüğüm en iyi kameraya sahip portre modu 64MB modu gece çekimi vs beni fazlasıyla tatmin etti bataryaya gelince gün içinde Full bilgisayar başında olduğum için yoğun kullanmadığım için 3-4 gün dayandığı oldu ama şarjı bitse dahi 1 saat içinde çooooook hızlı bir şekilde şarj oluyor beni en çok etkileyen şeylerden biride buydu fiyatına göre gayet alınabilir bir telefon tavsiye edilir (y)

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende benzer şekilde genel olarak sosyal medya ve fotoğraf çekmek için kullanıyorum telefonun başında bir programın açılması için beklediğimi hatırlamıyorum telefon arayüzü uygulamalar vs gayet hızlı kamerası beni fazlasıyla tatmin etti çok fazla telefon denemedim ama şuana kadar gördüğüm en iyi kameraya sahip portre modu 64MB modu gece çekimi vs beni fazlasıyla tatmin etti ben fiyatına göre gayet alınabilir bir telefon tavsiye edilir (y)
Teşekkür ederim.

wh1te

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,242
İsim
özgür küçükdoğan
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ewq_wh1te_qwe