Neler Yeni

Poco x6 pro vs s23fe vs f6 vs a55 vs a35 vs nothing phone 1

arda_1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Arda
Arkadalar en geç bu haftasonu telefon alacağım hala çok kararsızım bataryası ortalama 7 saat gidecek kamerası ortalama bir performansta olacak (nothing phone 1 in kamerasını görmüştüm ve beni tatmin etmişti onun düzeyinde veya birazdaha iyi olacak bir kamera olursa güzel olur) işlemci olarak ise call of duty asphalt 9 pubg roket lig brawl stars tarzı oyunlar oynarım günde 10 saat telefonda takılıyorsam bunun 3 saati max 4 saati bu oyunlar olur ama bir pcde alıcam o zamanda telefonda 5 saat takılırım onunda 1—1.5 saati oyun olur sizce bu kullanıma göre aşağıya yazdığım telefonlardan hangisini almalıyım
Poco x6 pro
Nothing phone 1
Samsung a55
Samsung a35
Samsung S23fe
Poco f6
Poco f6 ve s23fe ye çıkmam biraz zor onlardan birini önericekseniz yanına diğer telefonlardan birinide önerir misiniz? teşekkürler (birde batarya kamera işlemci günlük kullanım tarzı şeyleri 10 üzerinden değerlendirirmisiniz)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadalar en geç bu haftasonu telefon alacağım hala çok kararsızım bataryası ortalama 7 saat gidecek kamerası ortalama bir performansta olacak (nothing phone 1 in kamerasını görmüştüm ve beni tatmin etmişti onun düzeyinde veya birazdaha iyi olacak bir kamera olursa güzel olur) işlemci olarak ise call of duty asphalt 9 pubg roket lig brawl stars tarzı oyunlar oynarım günde 10 saat telefonda takılıyorsam bunun 3 saati max 4 saati bu oyunlar olur ama bir pcde alıcam o zamanda telefonda 5 saat takılırım onunda 1—1.5 saati oyun olur sizce bu kullanıma göre aşağıya yazdığım telefonlardan hangisini almalıyım
Poco x6 pro
Nothing phone 1
Samsung a55
Samsung a35
Samsung S23fe
Poco f6
Poco f6 ve s23fe ye çıkmam biraz zor onlardan birini önericekseniz yanına diğer telefonlardan birinide önerir misiniz? teşekkürler (birde batarya kamera işlemci günlük kullanım tarzı şeyleri 10 üzerinden değerlendirirmisiniz)
Eklemeyi unutmuşum 256gb düşünüyorum o yüzden s21fe önermezseniz sevinirim :)

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,594
İsim
Yavuz
Genel kullanım için S23 FE sadece performans poco x6.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
844
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Nothing phone 1 ya da S23 FE.

Everything Phone var mı ya da çıkacakmı acaba 🤔

Kamerada X6 pro ve f6 tatmin etmez sizi.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
472
İsim
Emirhan Trm
Poco x6 pro
Nothing phone 1
Samsung a55
Samsung a35
Samsung S23fe
Poco f6

Eklemeyi unutmuşum 256gb düşünüyorum o yüzden s21fe önermezseniz sevinirim :)
bütçe yetmiyorsa s21fe alıp geçebilirsin ama bütçe yetiyorsa her anlamda s23fe daha.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
393
İsim
Sercan SAYİT
Alınabilecekse Poco F6 yoksa X6 Pro. Diğer modeller orta seviye, S23FE ise modelini ise Exynos işlemciden dolayı eliyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,820
Üyeler
147,019
Son üye
Oystrich
Top Bottom