Neler Yeni

Pokemon Go yeniyim ve yardım

Mast

80+
Ben yeni başladım. Çok karışık ve hiç pokemon izlemedim. Yt de ise bir tane video buldum yeni 30 dk 20 dksını izledim ama anlatan eksik anlatıyor ve karışık anlatıyor. Nerden öğrenebilirim? Ve bu oyunun mantığı tam olarak nedir?

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
Ben yeni başladım. Çok karışık ve hiç pokemon izlemedim. Yt de ise bir tane video buldum yeni 30 dk 20 dksını izledim ama anlatan eksik anlatıyor ve karışık anlatıyor. Nerden öğrenebilirim? Ve bu oyunun mantığı tam olarak nedir?
Canlı GPS sistemi ile oyun oynuyorsun. Gezdiğin yerlerde karşına rastgele pokemonlar çıkıyor. Onlaeı yakalıyorsun, geliştiriyor, savaşıyorsun.
Gym noktaları değerli, oralarda birçok savaş yapabilir, pokemonlarını geliştirebilir evrimleştirebilirsin.

Evde oturup oynanan bir oyun değil, dışarıda gezerek oynaman gerekiyor.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Canlı GPS sistemi ile oyun oynuyorsun. Gezdiğin yerlerde karşına rastgele pokemonlar çıkıyor. Onlaeı yakalıyorsun, geliştiriyor, savaşıyorsun.
Gym noktaları değerli, oralarda birçok savaş yapabilir, pokemonlarını geliştirebilir evrimleştirebilirsin.

2016 yılında BlueStacks üzerinden evde oynuyordum :)

Mast

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Bunu biliyorum da hani bu savaş amacı veya pokemon biriktirme amacı nedir?
Mesaj otomatik birleştirildi:

2016 yılında BlueStacks üzerinden evde oynuyordum :)
Biliyorum. Ben de 16 da denedim. Ve mahhalleden biri de bunu kullanıyordu bize gösteriyordu.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
Sırf 3-5 pokemon avlamak için kilometrelerce yol yürüyen insanlar var😳😁

Mast

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Şu evimin yanında kırmızı savaş yeri var ben de girdim 2 tane pokemon var dediö savaş tıkladım böyle neyse sonra yendim bunları canları gitti. Onları ordan tamamen silene kadar savaşim mi.ve savaş mantığı ne sadece hızlıca tıklıyorum

Sırf 3-5 pokemon avlamak için kilometrelerce yol yürüyen insanlar var😳😁
Geçen 40 dk yürüdüm öylesine bileydim Tr de açıldığını mis gibi av yapardım

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Bunu biliyorum da hani bu savaş amacı veya pokemon biriktirme amacı nedir?

Biliyorum. Ben de 16 da denedim. Ve mahhalleden biri de bunu kullanıyordu bize gösteriyordu.
pokemonun manığını öğrenmek adına telefonun android ise öncelikle emülatör ile pokemon firered oynamanı tavsiye ederim. bir oturuşta bitirdiğimde oldu. en fazla 2-3 günde bitirirsin. pokemonu daha iyi anlarsın. istersen çizgifilmini de izleyebilirsin. pokemon go hakkında çok bir bilgim yok ama pokemonla ilgili istediğin şeyi bana sorabilirsin.

radasamara

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,713
İsim
rada
  • Hahaha
Reaksiyonlar: Mast

Mast

80+
pokemonun manığını öğrenmek adına telefonun android ise öncelikle emülatör ile pokemon firered oynamanı tavsiye ederim. bir oturuşta bitirdiğimde oldu. en fazla 2-3 günde bitirirsin. pokemonu daha iyi anlarsın. istersen çizgifilmini de izleyebilirsin. pokemon go hakkında çok bir bilgim yok ama pokemonla ilgili istediğin şeyi bana sorabilirsin.
Hmm oynamasam da izlesem nasıl olur? Ve nerden izleyeyim

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
Hmm oynamasam da izlesem nasıl olur? Ve nerden izleyeyim
izlersen sıkılabilirsin. savaşları sıra tabanlı olduğu için onun mantığını anlamak için oynamak daha mantıklı olacaktır.

• Beğen
Reaksiyonlar: Mast
Top Bottom