Neler Yeni

Pollux 3ad Alınır mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
Anladım teşekkür ederim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Onlar sıkıntı değil ama ben işlemci konusunda bi şeyim yoksa sıkıntı değil onlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Freesynec teknolojisi nasıl?

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
Sen kullanıyorsun ya sana sordum yoksa biliyorum 😂😂
şuan apu sistem kullanıyorum , ekrana görüntüyü vga dan aldığım için yada apu sistemde FreeSync desteği olmadığı için açamıyorum FreeSync i , fazla üstünde durmadım olamasa da olduğu için önemsemiyorum şuanlık.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
şuan apu sistem kullanıyorum , ekrana görüntüyü vga dan aldığım için yada apu sistemde FreeSync desteği olmadığı için açamıyorum FreeSync i , fazla üstünde durmadım olamasa da olduğu için önemsemiyorum şuanlık.
Tamamdır teşekkürler sence ben almalı mıyı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
Tamamdır teşekkürler sence ben almalı mıyı?
VA panel olduğu için görüntü açısı ve renk doygunluğu gerçekten güzel yani tavsiye ederim. ekran parlaklığı bana göre gerçekten yüksek şöyle söyliyeyim ekran parlaklıklığını ' 0 'da kullanıyorum (0-100) , şikayet edeceğini düşünmüyorum belki 21,5 olduğu için sana küçük gelir mi bilmem ama benim için genel olarak güzel bir monitör.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
VA panel olduğu için görüntü açısı ve renk doygunluğu gerçekten güzel yani tavsiye ederim. ekran parlaklığı bana göre gerçekten yüksek şöyle söyliyeyim ekran parlaklıklığını ' 0 'da kullanıyorum (0-100) , şikayet edeceğini düşünmüyorum belki 21,5 olduğu için sana küçük gelir mi bilmem ama benim için genel olarak güzel bir monitör.
Anladım teşekkür ederim ama daha bilgisayar bualamdım güzel ya herkes farklı bişey söylüyor sence. Ne yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Mehmet Maytahan
Anladım teşekkür ederim ama daha bilgisayar bualamdım güzel ya herkes farklı bişey söylüyor sence. Ne yapmalıyım
ne yapacağını bilmiyorsan , kesinlikle içinden geleni yapmalısın yani bir şey alacaksın ama kararsızsın başkası şunu al dedi diye almayı düşünme eğer tavsiye ettikleri ürünü sevdiysen ve beğendiysen al, alacağın şeyi kendin severek ve beğenerek al.

EmreBey52

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,200
İsim
EmreBey
Teşekkürler dostum ❤️
ne yapacağını bilmiyorsan , kesinlikle içinden geleni yapmalısın yani bir şey alacaksın ama kararsızsın başkası şunu al dedi diye almayı düşünme eğer tavsiye ettikleri ürünü sevdiysen ve beğendiysen al, alacağın şeyi kendin severek ve beğenerek al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,251
Üyeler
157,047
Son üye
Karaburak
Top Bottom