Neler Yeni

Polonya'da okunur mu

kesut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Temel
Merhaba, ben üniversite için Polonya'ya gitmeyi düşünüyorum. Önce hazırlık okuyup daha sonra da orada bir üniversiteye gitmeyi düşünyorum. Tecrübesi ya da bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi ne gibi zorlukları var ya da aylık masraf gibi konularda. Şimdiden çok teşekkür ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Hamka
Merhaba, ben üniversite için Polonya'ya gitmeyi düşünüyorum. Önce hazırlık okuyup daha sonra da orada bir üniversiteye gitmeyi düşünyorum. Tecrübesi ya da bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi ne gibi zorlukları var ya da aylık masraf gibi konularda. Şimdiden çok teşekkür ederim
Hocam bir kız düşür evlen oturum iznini kap

KlausM

80+ Silver
imkanım olsa ben orada okumaya razıyım

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
894
İsim
Mehmet
Imkan varsa tabii ki okunur

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Bugün çalıştığım internet kafeye bir arkadaş geldi Polonya'da okumak istiyormuş onun hakkında belgeler çıkardı. B2 seviye belgeli İngilizce yeterli diyorlar, seneye ben de denerim belki.

watt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Okyanus Ozturk
okunur gibi duruyor, haftaya gidip bakacagim. seneye kayit yaptirmayi dusunuyorum tabii begenirsem

kesut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Yiğit Temel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bugün çalıştığım internet kafeye bir arkadaş geldi Polonya'da okumak istiyormuş onun hakkında belgeler çıkardı. B2 seviye belgeli İngilizce yeterli diyorlar, seneye ben de denerim belki.
kanka b2 yeterli ama yine de hazırlık okuyup bir bölüme gitmek çok daha mantıklı hem alışma sürecinde ağır dersler görmüyorsun hem de dilin geliştiriyorsun. Benim dil seviyem akedemik olarak o kadar iyi olmadığı için bir yıl hazırlık okuyup belki Türkiye'ye dönerim ama mükemmel bir dilim olur öyle olursa

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,264
Üyeler
153,523
Son üye
onurrrrr1
Top Bottom