Neler Yeni

Çözüldü✓ Powercolor Red Devil RX6800 XT En iyi RX6800 XT değil mi?

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Demir
Powercolor Red Devil RX6800 XT En iyi RX6800 XT değil mi? Ben mi yanlış biliyorum? MSI'nın Trio ekran kartınıda gördüm, lakin kullanan bir arkadaşım bana MSI Trio'nun o kadar da iyi olmadığını söyledi. Powercolor Red Devil'in en iyisi olduğunu başka markaları kullanan kişilerden de duydum, genellik ile insanlar RX6800 XT'lerde aynı çip olduğundan dolayı performans değişmediğini söylüyor(ve ben buna katılıyorum). Ama insanlar Red Devilin daha iyi bir soğutması olduğunu söylüyor ki görünüşü, benchmark istatistikleri ve kullanıcı yorumları bunu doğrular nitelikte. Herkes yanlış söylüyor olamaz değil mi?

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Powercolor Red Devil RX6800 XT En iyi RX6800 XT değil mi? Ben mi yanlış biliyorum? MSI'nın Trio ekran kartınıda gördüm, lakin kullanan bir arkadaşım bana MSI Trio'nun o kadar da iyi olmadığını söyledi. Powercolor Red Devil'in en iyisi olduğunu başka markaları kullanan kişilerden de duydum. Herkes yanlış söylüyor olamaz değil mi?
Büyük ihtimalle en iyisi ROG dur ama testlere bakmadım.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,371
İsim
Hacı
Piyasanın en iyisi RED DEVİL.

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Demir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Piyasanın en iyisi RED DEVİL.
Aynen bende öyle düşünüyorum, ama yabancı bir kanalda "en iyi" RX6800 XT olarak MSI Trio gösterilmiş ve ben en iyisi diye Red Devil almışken aklıma kuş düşürdü. Şerefli'nin zıttı herif korkuttu beni.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Aynen bende öyle düşünüyorum, ama yabancı bir kanalda "en iyi" RX6800 XT olarak MSI Trio gösterilmiş ve ben en iyisi diye Red Devil almışken aklıma kuş düşürdü. Şerefli'nin zıttı herif korkuttu beni.
Trio bende var normal sıcaklık değeri iyi ama hotspot sıcaklığı kötü.

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Demir
Trio bende var normal sıcaklık değeri iyi ama hotspot sıcaklığı kötü.
MSI RX 6800 XT Gaming Trio kesinlikle kötü bir kart değil ama Red Devil piyasanın en iyisi ve bu yabancı kanal en iyisini MSI Gaming Trio olarak göstermiş ki bu çok yanlış. Zaten performans olarak hepsi aynı çipi kullanıyor fakat soğutma olarak en iyi Red Devil'dir (bence)

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Utku Çetin
hocam yüksek ihtimal rog ile aynıdır soğutması en kötü rog bir tık daha iyidir genellikle red devil ve rog soğutmaları birbirine çok yakın oluyor

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
amd nin evgası gibi bi şey ya power color ama rog kartların power limiti ve soğutması genelde çok iyi oluyo. tasarımlarını sevmiyom sadece

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Demir
hocam yüksek ihtimal rog ile aynıdır soğutması en kötü rog bir tık daha iyidir genellikle red devil ve rog soğutmaları birbirine çok yakın oluyor
Bence Red Devil, Rog'un bir tık üstünde. Benchmark testleri, deneyimlemiş tanıdıklarım ve gözümle gördüğüm sıcaklık değerleri kesinlikle bunu doğruluyor ki Red Devil piyasanın en iyisi. Rog da üst segment bir kart, fakat Red Devil en tepeyi hak etmiş bir karttır. (bence)

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Utku Çetin
Bence Red Devil, Rog'un bir tık üstünde. Benchmark testleri, deneyimlemiş tanıdıklarım ve gözümle gördüğüm sıcaklık değerleri kesinlikle bunu doğruluyor ki Red Devil piyasanın en iyisi. Rog da üst segment bir kart, fakat Red Devil en tepeyi hak etmiş bir karttır. (bence)
hocam valla ben çok soğutma farkları olduğunu sanmıyorum ikisi arasında kalsam ucuz olanı alırdım ikiside benim gözümde modellerinin en tepe modelleri

Zerkavizs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Ahmet Demir
za
hocam valla ben çok soğutma farkları olduğunu sanmıyorum ikisi arasında kalsam ucuz olanı alırdım ikiside benim gözümde modellerinin en tepe modelleri
Zaten öyle, aralarında devasa farklar yok. Fakat birisini en iyi olarak seçmek gerekirse Red Devil kesinlikle piyasanın en iyisidir. Aralarında fiyat farkı da yok, zaten aynılar. Ben olsam aynı fiyata Red Devil seçerdim ve seçtim de.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Selim
Powercolor Red Devil RX6800 XT En iyi RX6800 XT değil mi? Ben mi yanlış biliyorum? MSI'nın Trio ekran kartınıda gördüm, lakin kullanan bir arkadaşım bana MSI Trio'nun o kadar da iyi olmadığını söyledi. Powercolor Red Devil'in en iyisi olduğunu başka markaları kullanan kişilerden de duydum, genellik ile insanlar RX6800 XT'lerde aynı çip olduğundan dolayı performans değişmediğini söylüyor(ve ben buna katılıyorum). Ama insanlar Red Devilin daha iyi bir soğutması olduğunu söylüyor ki görünüşü, benchmark istatistikleri ve kullanıcı yorumları bunu doğrular nitelikte. Herkes yanlış söylüyor olamaz değil mi?
RX 6700 XT red devil kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Şuan rog serisinin rakini red devillerdir. Zaten soğutma bloğunu ve uzunluğunu görünce anlarsın diğer kartların red devilin yanında küçük kaldığını 👍

aliaarslann01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Ali Arslan
RX 6700 XT red devil kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ediyorum. Şuan rog serisinin rakini red devillerdir. Zaten soğutma bloğunu ve uzunluğunu görünce anlarsın diğer kartların red devilin yanında küçük kaldığını 👍
Hocam merhaba, coil Whine sorunu çok oluyor diyorlar , normal kullanımda veya ağır yukte rahatsız edici seviyede mı ? Bı de garanti sureclerine kim bakıyor TR de garanti durumu nasıl oluyor bu markanın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,056
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom