Neler Yeni

Profesyonel krampon önerisi 5500TL

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Bunun çoraplı versiyonuna bakıyordum aynı aşağı yukarı ama beni etkileyen başka bir krampon var şu hocam bunu nasıl değerlendirirsiniz.https://www.nike.com/tr/t/zoom-mercurial-vapor-15-elite-se-fg-kuru-%C3%A7im-zemin-kramponu-Z6MGQ2/DQ7788-001
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam size kendimin kullandığı Adidas copa modelini öneririm hem sağlamlık hem de dayanıklılık anlamında güzel bir yapıya sahip
Adidas çok bakmıyorum ama yine teşekkür ederim.

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Bunun çoraplı versiyonuna bakıyordum aynı aşağı yukarı ama beni etkileyen başka bir krampon var şu hocam bunu nasıl değerlendirirsiniz.https://www.nike.com/tr/t/zoom-mercurial-vapor-15-elite-se-fg-kuru-%C3%A7im-zemin-kramponu-Z6MGQ2/DQ7788-001

Hocam ikiside mükemmel 2 sinden birini alman tavsiyemdir.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil

siz bilirsiniz hocam ama krampon alacaksanız sağlamlık ve dayanıklılığına önem verin çünkü biz defans ve libero oyuncuları istesek de istemesek de hor kullanıyoruz size önerebileceğim kramponlar var

İlk attığım linkteki krampon arkadaşımın çok sağlam bir krampon gayet iyi

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
siz bilirsiniz hocam ama krampon alacaksanız sağlamlık ve dayanıklılığına önem verin çünkü biz defans ve libero oyuncuları istesek de istemesek de hor kullanıyoruz size önerebileceğim kramponlar var

Tamamdır hocam aklımdaki 2 kramponu bugün denedikten sonra bu kramponlara bakacağım.

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm

Birde hocam ben suni çimde oynuyorum her hangi bir sorun teşkil etmez değil mi kayma gibi nike vaporda.

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm

Hocam sizden cevap alabilirmiyim?

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Berkecan Ergin
Baktın mı taksimdeki mağazaya merak ettim yeni modeller vs var mıydı?

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
Hocam sizden cevap alabilirmiyim?

Kusura bakmayın işim vardı bakamadım sorunuza ben size çivili krampon atmışım yanlışıkla suni çim için çivili kullanmanızı tavsiye etmem herhangi bir durumda antrenmanda arkadaşınızı sakatlayabilirsiniz ya da lig maçlarınıza çıkamazsınız çivili kramponlar yasak

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Baktın mı taksimdeki mağazaya merak ettim yeni modeller vs var mıydı?
Yarın bakacağım bugün gidemedim yarın kesin gideceğim.

Kusura bakmayın işim vardı bakamadım sorunuza ben size çivili krampon atmışım yanlışıkla suni çim için çivili kullanmanızı tavsiye etmem herhangi bir durumda antrenmanda arkadaşınızı sakatlayabilirsiniz ya da lig maçlarınıza çıkamazsınız çivili kramponlar yasak
Hocam ama suni çim aldığımda sertlik aynı değil mi?

https://www.nike.com/tr/t/zoom-mercurial-superfly-9-elite-ag-pro-suni-çim-kramponu-x9Z8kg/DJ5165-001 suni için nasıldır hocam.

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
Yarın bakacağım bugün gidemedim yarın kesin gideceğim.

Hocam ama suni çim aldığımda sertlik aynı değil mi?

https://www.nike.com/tr/t/zoom-mercurial-superfly-9-elite-ag-pro-suni-çim-kramponu-x9Z8kg/DJ5165-001 suni için nasıldır hocam.

Hocam birisi yapay çim diğeri ise gerçek çim için farklı işlevleri var yarı profesyonel ve tam profesyonel fark vardır arasında size önceki mesajım da açıkladım zaten linkini attığınız krampon iyidir ama kalıpları dar olabilir ona dikkat edin yoksa 43 numara diye alırsın 41 numara giyen kişiye anca olur mesela bu durumu yaşadım sizin de yaşamanızı istemem

Son düzenleme:

HarbiyeliTRe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
356
İsim
Emirhan Trm
Hocam birisi yapay çim diğeri ise gerçek çim için farklı işlevleri var yarı profesyonel ve tam profesyonel fark vardır arasında size önceki mesajım da açıkladım zaten linkini attığınız krampon iyidir ama kalıpları dar olabilir ona dikkat edin yoksa 43 numara diye alırsın 41 numara giyen kişiye anca olur mesela bu durumu yaşadım sizin de yaşamanızı istemem
ben profesyonel istiyorum ama suni çimde oynayamam dediğinizden dolayı çivilide.gidip deneyeceğim zaten ama takıldığım nokta çivili aldığımda sorun yaşayacağım heralde o yüzden normal alacağım gibi duruyor sizce.

Hocam sizden cevap bekliyorum.

Son düzenleme:

LokmanBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,040
İsim
Lokman Açil
ben profesyonel istiyorum ama suni çimde oynayamam dediğinizden dolayı çivilide.gidip deneyeceğim zaten ama takıldığım nokta çivili aldığımda sorun yaşayacağım heralde o yüzden normal alacağım gibi duruyor sizce.

Hocam sizden cevap bekliyorum.

Hocam amatör liglerde oynarsanız benim düşüncem çivili almamanız yönünde sonradan profesyonele geçerseniz o zaman tabi ki alınır ama karar yine de sizin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,167
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom