Neler Yeni

Yardım proje ödevim için tavsiyeye ihtiyacım var

EmreAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Aydın
php,html,css ve veri tabanı kullanarak bir site yapmam gerekiyor. fakat nasıl bir site yapmalıyım amacı ne olmalı vb. hiç bir fikrim yok işe yarayacak site tavsiyelerinize ihtiyacım var cevaplarsanız sevinirim.

Existentia

80+ Silver
şirketlerin kullandığı gibi bir envanter depo yönetim uygulaması yapın her şeyi öğrenmek ve göstermek için güzel bir uygulama olur

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
Enes kaya
Sıfır araba satış. Bir markanın sitesini yapabilirsin. Model model listelersin fiyatlarinu yazarsın

MyBeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Murat Cmgl
Eğer ki Php kodlamadan anlıyorsan emek verip yaptığın işi az da olsa harçlığa çevirecek bir proje hazırlamanı tavsiye ederim. Bir fikir vereyim. Web tasarımcıların en büyük sıkıntılarından biri takip olayı. Tasarımcıların çoğunluğu müşteri takibini Excel üzerinden yapıyor ve kimse istediği gibi mir script bulamıyor.

Müşteri kaydı olan müşteri adı, adresi, telefon, mail gibi bilgileri yer alan, Aldığı domain adı, domain başlangıç ve bitiş tarihi, domain alınan firma domain yönetiminin kimde olduğu, Hosting firması başlangıç bitiş tarihi yönetimin kimde olduğu gibi bilgilerin yer aldığı bir çalışma yapabilirsin. Dashboard ta ise toğlam müşteri, domain müşterisi hosting müşterisi 30 gün içinde bitecek hizmetler gibi bir bölüm.

Anlatınca uzun gibi ama çok zor olmasa gerek. Üstelik satma ihtimalinde söz konusu. Diyeceksin ki diğer fikirleri satamaz mıyım? Zor çünkü alternatifleri çok fazla benim söylediğimi detaylı yaparsan pahalıdan gitmez ama satışı çok olur sürümden kazanırsın.

EmreAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer ki Php kodlamadan anlıyorsan emek verip yaptığın işi az da olsa harçlığa çevirecek bir proje hazırlamanı tavsiye ederim. Bir fikir vereyim. Web tasarımcıların en büyük sıkıntılarından biri takip olayı. Tasarımcıların çoğunluğu müşteri takibini Excel üzerinden yapıyor ve kimse istediği gibi mir script bulamıyor.

Müşteri kaydı olan müşteri adı, adresi, telefon, mail gibi bilgileri yer alan, Aldığı domain adı, domain başlangıç ve bitiş tarihi, domain alınan firma domain yönetiminin kimde olduğu, Hosting firması başlangıç bitiş tarihi yönetimin kimde olduğu gibi bilgilerin yer aldığı bir çalışma yapabilirsin. Dashboard ta ise toğlam müşteri, domain müşterisi hosting müşterisi 30 gün içinde bitecek hizmetler gibi bir bölüm.

Anlatınca uzun gibi ama çok zor olmasa gerek. Üstelik satma ihtimalinde söz konusu. Diyeceksin ki diğer fikirleri satamaz mıyım? Zor çünkü alternatifleri çok fazla benim söylediğimi detaylı yaparsan pahalıdan gitmez ama satışı çok olur sürümden kazanırsın.
tamda istediğim gibi bu tavsiyeni yapacağım teşekkürler tavsiyen için

MyBeN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Murat Cmgl
tamda istediğim gibi bu tavsiyeni yapacağım teşekkürler tavsiyen için
Ben teşekkür ederim. Nasıl olması gerektiği ile ilgili dilersen daha detaylı fikir verebilir, Projen tamamlandığı zaman satış konusunda da yardımcı olabilir projeni binlerce kişiyle buluşturabilirim.

EmreAydn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben teşekkür ederim. Nasıl olması gerektiği ile ilgili dilersen daha detaylı fikir verebilir, Projen tamamlandığı zaman satış konusunda da yardımcı olabilir projeni binlerce kişiyle buluşturabilirim.
Teşekkür ederim Şuanlık satış düşünmüyorum fakat güzel bir şey çıkartırsam ortaya bunu düşüneceğim

Top Bottom